Podstawowy telefon komórkowy jest odnawiany z podwójną baterią

Podstawowy telefon komórkowy jest odnawiany z podwójną baterią

Chociaż powrót Nokii do Androida był nieco tajemniczy, jasne jest, że kiedy mówimy o podstawowych telefonach komórkowych, tych znanych w świecie anglosaskim jako „Telefony fabularneSkandynawska firma jest niekwestionowanym liderem. Przy tej okazji zobaczyliśmy kolejny z jego bardzo tanich telefonów komórkowych, z naprawdę atrakcyjnym i nowym wyglądem, a także z kilkoma podstawowymi funkcjami, które mogą uczynić go bardzo przydatnym dla niektórych użytkowników, którzy muszą tylko wykonywać lub odbierać połączenia na określony numer.

Oto nowa Nokia 105 4G

Ten telefon ma klasyczny wygląd, choć są detale, które jasno pokazują, że mamy do czynienia z telefonem komórkowym. Ze swojej gamy kolorystycznej, z niebieskim wariantem kontrastującym z turkusowym, jest z pewnością bardzo krzykliwy. Oprócz eleganckiego panelu przycisków z bardziej nowoczesną czcionką tekstową, są to elementy, które nadają temu urządzeniu bardzo ładny wygląd. Ale to telefon, który ma kilka nowych funkcji, które wyróżniają się z tłumu, takich jak bateria.

A to dlatego, że jeśli same w sobie te urządzenia mają zwykle niezwykłą autonomię w porównaniu do konwencjonalnych smartfonów, tym razem jest jeszcze większa, ponieważ Pojemność baterii podwaja się do 1450 mAh, czyli dużo jak na takie urządzenie. Inne funkcje to ulepszona łączność Bluetooth, teraz od Wersja 5.0, a to daje nam lepszy dźwięk, gdy rozmawiamy przez zestaw głośnomówiący. Ten telefon ma łączność 4G, więc dostaniemy świetny zasięg i świetną jakość rozmów. W rzeczywistości obsługuje rozmowy w jakości HD, więc nie będą mu zazdrościć najpopularniejsze smartfony pod tym względem.

obok, W zestawie dwie karty SIM, dzięki czemu możemy przełączać dwa numery telefonów na jednym urządzeniu. Posiada procesor Unisoc T107, co w zupełności wystarczy jak na urządzenie mobilne z podstawowymi funkcjami, które nie wymaga znacznego wkładu w wydajność. Posiada inne podstawowe, ale przydatne funkcje, takie jak funkcja latarki za naciśnięciem jednego przycisku, a także zintegrowane radio, którego możemy słuchać przez zestaw głośnomówiący telefonu i bez konieczności używania słuchawek. I oczywiście telefon, który jest dostarczany z klasycznymi klasykami firmy Nokia, takimi jak Zintegrowana gra „Wąż”.I że możemy bawić się centralną klawiaturą, która z kolei pozwala nam poruszać się po wszystkich menu tego telefonu.

Oczywiście nie ma KaiOS jako systemu operacyjnego, ale jest to jedna z serii Nokia S, więc jest bardzo podstawowa pod względem funkcjonalności, nie mamy WhatsApp ani Google Maps. Zamiast tego możemy wykonywać połączenia, uzyskiwać agendę i podobne aplikacje. Wszystko to w bardziej niż przystępnej cenie. który został wcześniej uruchomiony Cena poniżej 30 euro do zmianyw tej chwili w Chinach, jest nadzieja, że ​​zostanie wydany również w naszym kraju, podobnie jak jego poprzednicy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *