Podsumowanie Xbox Developer Direct 2024: Indiana Jones i Wielki Krąg, Hellblade II, zapowiedziane…

Podsumowanie Xbox Developer Direct 2024: Indiana Jones i Wielki Krąg, Hellblade II, zapowiedziane…

Przegląd programistów Xbox na żywo

Indiana Jones i Wielki Krąg | niesamowity. Oto szczegółowe podsumowanie rozgrywki, jakie pozostawiła nam dzisiejsza konferencja. Harrison Ford także nadał twarz swojej postaci z gry wideo, choć tym razem zobaczymy ją jego oczami. W tym roku nadejdzie mieszanka zagadek, akcji i niesamowitych sytuacji.

Senua Saga Piekielne ostrze 2 | Mamy już datę premiery. Premiera odbędzie się 21 maja w cenie 49,99 dolarów i tylko w formacie cyfrowym. Pachnie nową generacją.

przyznaję | Widzimy jego system walki, który wydaje się być ewolucją systemu, który widzieliśmy już w Dark Messiah. Decyzje te będą miały duży wpływ na przyszłość historii i wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejny sukces RPG studia Obsidian. Dopiero jesienią rozwiejemy wątpliwości.

Ara: nieopowiedziana historia | Pod koniec 2024 roku czeka nas nowa rewizja historii ludzkości. Mam wrażenie, że to znacznie głębsza cywilizacja. Osoby odpowiedzialne za grę nalegały na uzyskanie opinii społeczności, co było kluczem do udoskonalenia aspektów mechaniki.

Wizje many | Nocna niespodzianka. Square Enix potwierdziło, że gra pojawi się na Xboxie, po raz pierwszy w jej długiej historii. Okno premiery przypada na lato tego roku i już widzieliśmy, jaka jest jej struktura. Pełna mana.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *