Podwójny gol Polski u siebie | Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021

Akcja pierwszej bramki słowackiej, bramka z bramki Szczecina.Anton Wachanow / Ab

Polska oddała dwa strzały pieszo przeciwko Słowacji. Góra, na którą prawie nie da się wspiąć w meczu tej wielkości, zwłaszcza jeśli jej wielka gwiazda Robert Lewandowski przemierza Sankt Petersburg jak duch.

Pierwsze samozniszczenie było rzeczywiście nieszczęściem. Strzał ze słupka zakończył się w środku, zwalniając bramkarza Schkesneya. Byłby to pierwszy gol strzelony przez bramkarza w historii meczów. Na wyciągnięcie ręki, tak. Jednak drugie polskie cierpienie nie było niefortunne, to był poważny błąd. Władza Kryzhovoka wygasła, gdy jego drużyna była w najlepszym wydaniu i niemal natychmiast Słowacja wysłała go na dobre. W rezultacie kolejny rywal Hiszpanii (sobota, godz. 21:00 w La Cartouza) został zmuszony do podwyższenia i obniżenia biletów, jeśli nie chciał iść na plażę wcześniej niż myślał.

Początek jest odpowiedni tylko dla większości plantatorów kawy. Słowak Robert Mack, jeden z tych stalowych piłkarzy, miał szczęście, że coś znalazł i dokończył śpiewać monetę. Piłka wylądowała na jego lewym boku, na plecach i obserwowali ją Josvyak i Bereziński. Nic nie sugerowało, że popołudnie wyjdzie z ostrości, ale Mack zdał sobie sprawę, że nie ma wyboru. Opierając się na swojej intuicji, manewrował najlepiej, jak potrafił, a atakując fajką rywali Berezińskiego, przypadkowo usunął drugiego obrońcę. Wszedł na teren iw tym momencie próbował uderzyć krótką pałeczką. Piłka trafiła w słupek, odbijając się od prawej ręki Skesznego i od wewnątrz.

Szalony za Macem, który rzucił się na trawę ze łzami w oczach, gdy zaczął biec gotowy do opuszczenia boiska. Księgowość podpowie, że bramka padła na wyciągnięcie ręki polskiego bramkarza, ale nie była to dla niego poprzeczka. W wieku 30 lat i po sensownym życiu był to moment jego chwały.

Przypadkowo posunięcie to potwierdziło, że ich plan był słuszny dla Słowacji. Polak był niestrawny dla podań i kolejnych podań, a jego rywal znalazł sposób na uderzenie w przeciwną stronę. Niedługo wcześniej Duda spróbował go również na krótkim patyku, a potem Kukka spróbował tego na odległość. W Polsce nikt nie mógł znaleźć Lewandowskiego zamkniętego w linii słowackiej. Dobra kontrola i zły strzał na krawędzi przerwy były jego jedynymi śladami w pierwszej połowie. Zilinsky był nieco bardziej zaangażowany, ale bezpłodny.

Więcej informacji

15-minutowa refleksja przyniosła natychmiastowy efekt. Po przerwie rosyjskie niebo otworzyło się na Polskę. Ktoś kliknął. Po refrenie rumuńskim do Niemiec w 1984 (22 sekundy) nie potrzebował 28 sekund, aby zdobyć drugie tempo w drugiej połowie Euro. Tym razem, na stadionie Zenit, Linetti rozpoczął strzał mimo strzału z lewej strony w pierwszym kontakcie.

Waga pierwszej połowy doprowadziła do lżejszego, ciemniejszego zespołu. Linetti zatrzymała go pięć minut później, a kliknięcie wzrosło do tytułu. Musiał tylko połączyć się z Lewandowskim. Pomyśleli, że jest jeszcze wiele minut. Ale nie wielu, ponieważ były gracz Sewilli Kryschoviak roztopił swoje utwory. W nienaruszonym obszarze skrzypiec przekracza żółć z pierwszego aktu, schodzi na Hromatę i osieroci swoją rodzinę.

Akcja-reakcja również była w tym czasie bardzo szybka. Siedem minut później widz złapał potknięcie z rzutu rożnego i oddał nieco szkieletowy strzał, udowadniając śmierć. Podwójna bramka samobójcza była już rzeczywistością po stronie polskiej, która miała finałowy atak bez zwycięstwa. Lewandowski zdołał tylko zakończyć uderzeniem, a Petnarek spróbował tego na prawo i lewo w tej samej grze. Tam wybuchła Słowacja i Polska się poddała.