Poinformowano, że Luis Enrique zaprezentuje kadrę na mistrzostwa Europy 27 maja

Poinformowano, że Luis Enrique zaprezentuje kadrę na mistrzostwa Europy 27 maja

Hiszpański trener Luis Enrique Martinez ogłosi listę zaproszonych na Puchar Europy w najbliższy czwartek, 27 maja, w Ciudad del Fboltbol w Las Rozas. Zawodnicy wybrani przez Asturian, do 26 piłkarzy dopuszczonych przez UEFA przy okazji, aby zapobiec możliwym kontuzjom w ostatniej chwili z powodu COVID-19, zaczną skupiać się w poniedziałek 31 maja w obiektach Etihad.

Spekulowano przede wszystkim na temat możliwości ogłoszenia listy w tym tygodniu, jeszcze przed końcem ligi, potem było prawie oczywiste, że poniedziałek będzie po to, aby kontynuować selekcję. I nie dać się przyćmić wiadomościom klubowym. Ostatecznie następnego dnia odbędzie się finał Ligi Europy pomiędzy Villarreal i Manchesterem United w Gdańsku.

Dlatego nie odpoczną hiszpańscy międzynarodowi gracze, którzy wraz z Pucharami Europy zakończą stresujący sezon. W ramach przygotowań do turnieju Hiszpania zmierzy się z Portugalią z Cristiano Ronaldo, 4 czerwca w Wanda Metropolitano, a cztery dni później z Litwą w Butarque, twierdzy Leganes. Następnie wyruszy ze swojej siedziby w Las Rosas, aby rozegrać pierwsze mecze mistrzostw Europy w La Cartuja w Sewilli. Będzie podróżował dzień przed każdym wypadkiem i ostatecznie wróci do skupienia.

W ramach piątej grupy Euro 2020 jako nasiona, La Ruga otworzy ogień 14 czerwca przeciwko Szwecji, zmierzy się 19 czerwca z Polską prowadzoną przez Roberta Lewandowskiego i zamknie ten etap wstępny ze Słowacją, jej najsłabszym konkurentem, środa 23 czerwca . . Stamtąd do snu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *