Poinformowano, że Luis Enrique zaprezentuje kadrę na mistrzostwa Europy 27 maja

Hiszpański trener Luis Enrique Martinez ogłosi listę zaproszonych na Puchar Europy w najbliższy czwartek, 27 maja, w Ciudad del Fboltbol w Las Rozas. Zawodnicy wybrani przez Asturian, do 26 piłkarzy dopuszczonych przez UEFA przy okazji, aby zapobiec możliwym kontuzjom w ostatniej chwili z powodu COVID-19, zaczną skupiać się w poniedziałek 31 maja w obiektach Etihad.

Spekulowano przede wszystkim na temat możliwości ogłoszenia listy w tym tygodniu, jeszcze przed końcem ligi, potem było prawie oczywiste, że poniedziałek będzie po to, aby kontynuować selekcję. I nie dać się przyćmić wiadomościom klubowym. Ostatecznie następnego dnia odbędzie się finał Ligi Europy pomiędzy Villarreal i Manchesterem United w Gdańsku.

Dlatego nie odpoczną hiszpańscy międzynarodowi gracze, którzy wraz z Pucharami Europy zakończą stresujący sezon. W ramach przygotowań do turnieju Hiszpania zmierzy się z Portugalią z Cristiano Ronaldo, 4 czerwca w Wanda Metropolitano, a cztery dni później z Litwą w Butarque, twierdzy Leganes. Następnie wyruszy ze swojej siedziby w Las Rosas, aby rozegrać pierwsze mecze mistrzostw Europy w La Cartuja w Sewilli. Będzie podróżował dzień przed każdym wypadkiem i ostatecznie wróci do skupienia.

W ramach piątej grupy Euro 2020 jako nasiona, La Ruga otworzy ogień 14 czerwca przeciwko Szwecji, zmierzy się 19 czerwca z Polską prowadzoną przez Roberta Lewandowskiego i zamknie ten etap wstępny ze Słowacją, jej najsłabszym konkurentem, środa 23 czerwca . . Stamtąd do snu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *