Pojawia się film pokazujący działanie LG Rollable po raz pierwszy

Pojawia się film pokazujący działanie LG Rollable po raz pierwszy

do Korei Południowej LG Pokochali innowacyjność w świecie smartfonów, ponieważ widzieliśmy z nimi pierwszy smartfon z ekranem 3D bez okularów, a także został nagrany w 3D, a oni jako pierwsi dali nam model modułowy, a także stworzyli skok na ekrany w formacie 19:9, który jest wyższy.

Jednak złe decyzje w firmie doprowadziły do ​​pogrzebania swojego terytorium mobilnego, a smartfony LG zniknęły z rynku. Jednak zanim to się stało, LG po raz kolejny zamierzało wymyślić nowe urządzenie.

Zostało to już praktycznie potwierdzone i zabrakło jedynie oficjalnej prezentacji. Mowa o LG Rollable, smartfonie, który, jak sama nazwa wskazuje, ma zwijany ekran i dzięki temu za naciśnięciem przycisku zmienia się ze zwykłego urządzenia mobilnego w tablet.

Niestety, LG ogłosiło, że wycofuje się z rynku mobilnego, więc LG Rollable został ostatecznie anulowany i nigdy nie ujrzał światła dziennego, mimo że był praktycznie gotowy do sprzedaży.

Były tylko zdjęcia LG Rollable, więc nigdy nie byliśmy w stanie dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego smartfona. Jednak ludzie z Sałatka z Androidem Opublikował film, w którym można zobaczyć samego LG Rollable, dzięki czemu można w końcu spotkać go w akcji.

Niestety, wideo ma tylko 24 sekundy, więc oczywiście chcemy więcej i mamy nadzieję, że więcej informacji będzie nadal pojawiać się na tym składanym smartfonie, który miał trafić na rynek w pewnym momencie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *