Pojawiają się pierwsze zdjęcia Alana Wake Remastered

Trudno pozostać przy jednej grze na konsolę Xbox 360, ponieważ jej katalog dał nam oryginalne perełki wszelkiego rodzaju. Jest jednak całkiem możliwe, że Alan Wake był w basenach na całym świecie, przygoda pisarza, który nic nie wymyślił, próbując znaleźć swoją zaginioną żonę w Bright Falls.

Tytuł trafił na rynek nieco ponad 11 lat temu i choć na razie nie ma żadnych wieści o kontynuacji, będziemy mogli sprawić sobie przyjemność ponownego życia wraz z jego przygodą. Remastered Alan Wake. Dzięki stronie Amazon UK przedstawiamy Ci ich pierwsze zdjęcia i ich koszt.

Alan Wake Remastered będzie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie

Konto Twitter Wario 64 To ona powtórzyła tę informację, dzięki czemu zdjęcia możecie zobaczyć bezpośrednio poniżej. Obecnie cena nie widnieje na karcie gry, ale jak twierdzi to samo konto, jej cena wynosiła 24,99 funtów, Co odpowiada około 30 euro. Nieźle jak na adapter.

Na zdjęciach widać porównanie dwóch wersji tej samej sceny, a prawda jest taka, że ​​widać, jak dobrze studio poradziło sobie z działem graficznym Alana Wake Remastered. Widzimy tylko jej ruch.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *