Pokazują dziwną alternatywną formę inspirowanego Entei Paradoksu Pokémonów

Pokazują dziwną alternatywną formę inspirowanego Entei Paradoksu Pokémonów

Po raz kolejny otrzymujemy dziwne grafiki związane z Pokemonami. Jest jedną z najbardziej ukochanych gwiazd swojego pokolenia. Wyobrazili sobie alternatywę dla paradoksalnej formy Kobietaoficjalnie tzw Flamaryt!

Entei jest Pokémonem typu Ognistego wprowadzonym w Generacji II. Nie podlega ewolucji, ponieważ jest legendarnym Pokémonem i jest częścią popularnego trio wraz z Suicune i Raikou. W tym przypadku użytkownik Reddita Fatmon Monstrarus HPokazał, jak uderzająco odbiegający od zwykłego może wyglądać inspirowany kontrastową formą, nowymi wariantami przeszłości lub przyszłości przedstawionymi w szkarłacie i fiolecie.

To nie pierwszy raz, kiedy gracze w tej serii dzielą się grafikami fanów w tym stylu inspirowanym kontrastującymi skórkami, co w tym przypadku osiągnęło świetny wynik. Na zdjęciu widać Niesamowicie wyglądający Entei wzorowany na byku, charakteryzujący się agresywnym wyglądem, charakterystycznym dla dawnych przeciwników..

Nie ma wątpliwości, że uzyskany efekt końcowy jest wspaniały. Możesz zobaczyć cały post ze wszystkimi zdjęciami, które udostępnił użytkownik ten link. Tutaj możesz to zobaczyć:

Paradox Entei -Burning Brute V2
byu/PhatmonMonstraros inpokemon

co myślisz? Czy uważasz, że inny projekt lub koncepcja niż ta pokazana mogła być lepsza? Czytamy Wam w komentarzach.

przez.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *