Pokémon GO: Gible będzie specjalnym dniem polowania społeczności w czerwcu 2021 r. | Niantic | Gry wideo | SPORT-PLAY

Twoja gra jest nadal aktualizowana . Podczas pandemii wprowadził pewne zmiany w rozgrywce, aby zapobiec narażeniu graczy na wirusa, jednocześnie utrzymując organizację różnych dni społeczności.

To ostatnie comiesięczne wydarzenie zaprasza społeczność do wyjścia na ulice w poszukiwaniu specjalnego stworzenia. 6 czerwca przygotowuje się kolejne wydarzenie, w którym można zdobyć Gible.

Od 11:00 do 17:00 (czasu lokalnego) będziesz mógł często łapać to stworzenie. W przeciwieństwie do tego, jest bardziej prawdopodobne, że pojawi się w swojej zmienionej lub błyszczącej wersji.

Jeśli ulepszysz do Gible w godzinach wydarzenia, będziesz mógł uzyskać specjalny ruch. Pamiętaj, że istnieją różnice między wersją męską i żeńską, które również mają swoją puszystą wersję.

Podobnie jak w ostatnim dniu społeczności, za każde schwytanie i wyklucie jaj będzie również przyznawana potrójna nagroda XP. Kadzidło wystarczy na trzy godziny, więc dwie godziny w PokeStop w zupełności wystarczą na całe wydarzenie.

Pokémon GO Fest 2021 ogłasza szczegóły pierwszego śledztwa

Wielu graczy Nadal przebywają w areszcie z powodu pandemii koronawirusa. Pomimo tej sytuacji Niantic dokonał zmian w rozgrywce, aby gracze nie rezygnowali z adresu mobilnego.

Minione dni społeczności przebiegły bez większych problemów, a niedawno ogłoszono, że powstanie Pokémon GO Fest 2021. Jest to jedno z głównych wydarzeń w grze.

Wydarzenie będzie wyglądać tak samo jak Pokémon GO Fest 2020. Wyjaśnili w oświadczeniu, że to wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 lipca.

Cóż, poczekaj i zobacz! W 2021 roku obchodzimy 25-lecie Pokemon Go i 5-lecie Pokemon Go, więc posłuchaj nas, kiedy mówimy, że nie będziesz chciał przegapić Pokemon Go Festival 2021. Nie możemy się doczekać świętujcie razem kolejne lato. sprężysty Ponieważ będziemy nadal zgłaszać! Firma wyjaśnia.

Wszyscy trenerzy na świecie są zaproszeni na to wydarzenie, aby ukończyć wyzwania, odblokować trofea i pokonać Team GO Rocket. W następnych miesiącach będą udostępniać nowe treści z tego niesamowitego corocznego wydarzenia.

Niantic z kolei ostrzega, że ​​gracze powinni zachować ostrożność, kiedy wychodzą, aby zagrać w Pokémon GO: „Uważaj na swoje otoczenie i przestrzegaj lokalnych zasad zdrowia podczas gry w Pokémon GO. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie”.

Posłuchaj Dale Play On s . Oglądaj program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *