Pokémon Go ogranicza korzystanie z Remote Raid Pass i podwaja ich cenę

niantyczny ogłaszać Seria zmian w jednej z funkcji Pokémon Go: zdalne pasy rajdowe.

Jak sama nazwa wskazuje, te przepustki pozwalały ci dołączać do rajdów bez przebywania w pobliżu siłowni. Zostały wprowadzone w 2020 roku jako sposób na kontynuację gry podczas pandemii, ale podobnie jak inne bonusy, które wyszły w tamtym roku, ich obecność w grze została ograniczona, na przykład usunięto darmowy cotygodniowy Remote Raid Pass.

Niantic zastosuje więcej ograniczeń w zdalnych rajdach od 6 kwietnia.

Każdy gracz będzie mógł dołączyć maksymalnie do 5 zdalnych rajdów dziennie, chociaż limit ten może ulec zmianie w niektórych wydarzeniach.

Ponadto cena praktycznie się podwoi:

  • 1 Remote Raid Pass: Przejdź ze 100 PokéCoins do 195 PokéCoins
  • 3 zdalne pasy rajdowe: przejdź z 300 PokéCoins do 525 PokéCoins

Chociaż tygodniowe przepustki rajdowe nie powrócą do sklepu, zostaną dodane do potencjalnych nagród za osiągnięcia badawcze.

Pozostałe działania mają na celu dalsze usprawnienie bezpośrednich rajdów: pakiet trzech pasów rajdowych będzie oferowany za 250 PokéCoins, a cukierki ++ uzyskiwane z bezpośrednich rajdów zostaną zwiększone.

Nasi koledzy z Eurogamer spotkali się z Edem Wu, wiceprezesem Pokémon Go w Niantic, aby zapytać go o te zmiany:

Zmiana jest niezbędna dla długoterminowego zdrowia gry, a naszym celem jest wyciągnięcie ludzi z domu i wspólne odkrywanie świata.Według Wu gracze biorą udział w większej liczbie rajdów, niż przewidywał Niantic.

Raid Passy przejmują rozgrywkę w sposób, jakiego nigdy nie chcieliśmy. Stał się skrótem do gry. Zauważyliśmy brak równowagi, ponieważ obecna cena Remote Raid Pass jest równa cenie Premium Battle Pass, co zakłóca ekonomię gry i sprawia, że ​​jest ona niezrównoważona na dłuższą metę. „

„Wiemy, że to duża zmiana i że niektórzy gracze będą mieli negatywną reakcję”.

Wiemy, że to duża zmiana i że niektórzy gracze zareagują negatywnie. Współczujemy tej reakcji. Uważamy jednak, że jest to właściwa miara długoterminowej kondycji gry i mamy nadzieję, że będzie dobra przez wiele, wiele lat.. ”

Wu potwierdza, że ​​liczba graczy, na których wpłynie dzienny limit „Jest to bardzo mały procent całej populacji, ale jest to część populacji, której poświęcamy dużo uwagi, ponieważ są to niektórzy gracze, którzy przez wiele lat inwestowali najwięcej czasu i uwagi w grę. „Wu zauważa, że ​​chcą wrócić do czasu, kiedy naloty pojawiły się po raz pierwszy w 2017 roku i „Wymóg znalezienia i pokonania bossa polegał na połączeniu sił ze znajomymi, rodziną lub kolegami z drużyny, aby spotkać się w tym samym czasie i miejscu na trening na siłowni. A kiedy pokonałeś szefa, musiałeś iść z tą grupą do następnej siłowni na 10, 15, 20 minut, aby spróbować ponownie.Zauważa, że ​​zdalne przepustki rajdowe są „skrótem” do tego doświadczenia.

„Kiedy gry oferują skróty, muszą również upewnić się, że nie zniekształcają one wartości gry”.

Wiele gier ma skróty, prawda? Gdy gry oferują skróty, muszą również upewnić się, że nie zniekształcają one wartości gry, wykonując takie czynności, jak nakładanie limitów na liczbę przypadków, w których można ich użyć.. ”

Kiedy nasz partner zapytał, dlaczego te zmiany są wprowadzane teraz, Wu powiedział, że zdalne operacje rajdowe „Są ważną częścią ekonomii i równowagi w grze dla wielu graczy, więc staraliśmy się być ostrożni przy wprowadzaniu zmian. „

Ci z Niantic są optymistami co do zmian ze względu na pozytywny odbiór Elite Raids, ponieważ udział może odbywać się tylko osobiście. pomimo „Nie są na tym samym poziomie co w 2017 roku„,” Ich dane wskazują, że gracze, którzy korzystają ze zdalnych przepustek najazdowych, częściej osobiście dołączają do tych ekskluzywnych działań. Liczba osób, które uczestniczą tylko w zdalnych przepustkach najazdowych”To bardzo, bardzo mały procent populacji i spodziewamy się dalszego spadku. „

Dzisiejsze ogłoszenie przynosi więcej ograniczeń niż nagród, ale Wu mówi, że latem zostaną wprowadzone nowe funkcje. „Mamy ekscytujący zestaw nowych sposobów rajdowania, a także kilka nowych funkcji, nad którymi pracujemy.Nie podzielił się jednak żadną z tych wiadomości.

„Mamy bardzo ekscytujący zestaw nowych sposobów uczestniczenia w rajdach, a także kilka nowych funkcji, nad którymi pracujemy”.

Wu zauważa, że ​​Campfire, aplikacja społecznościowa firmy Niantic, której celem jest ułatwienie graczom łączenia się w celu uczestniczenia w wydarzeniach w grze, wkrótce zostanie uruchomiona na całym świecie. „Chcemy, aby zmiana była nie tylko ekonomiczna, ale chcemy, aby najazdy w grze były łatwiejsze i ponownie stały się ekscytującą częścią życia ludzi.. „Poczekaj, aż rozpalę ognisko”.Siła naszych lokalnych społecznościI zapewnij im narzędzia do rozwoju.

O wpływie zdalnych nalotów na przychody Niantic, Wu mówi:Celem nie jest generowanie dochodu w krótkim okresie. Jeśli ustalamy dzienny limit, to dlatego, że nie chcemy wyciągać więcej pieniędzy, nawet jeśli podniesiemy ceny. Jest dobrze wyważony i naprawdę uważamy, że nie będzie miał krótkoterminowego wpływu na nasze przychody. W końcu jesteśmy firmą, która od wielu lat chętnie oferuje to doświadczenie naszym trenerom. Istnieje wpływ na długoterminową stabilność, która jest raison d’être. ”

Wreszcie, zapytany o zwiększone obrażenia w rajdach dystansowych i ich przeżywalność jako stałą premię, Wu zauważył, że „W tej chwili nie będziemy wprowadzać zmian. może później. Chociaż inne wprowadzone zmiany nie wpłynęły na nierównowagę w ekonomii zdalnych najazdów, uważał, że dzienny limit powinien zostać wprowadzony, dlatego na razie utrzymują zmiany „proste”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *