Pokémon Scarlet i Pokémon Purple mogą otrzymać nową zawartość po uruchomieniu

z przesyłkami szkarłatny pokemon s fioletowy pokemon gotowy do wyjścia W sprzedaży 18 listopada Po ogłoszeniu w lutym zeszłego roku jest kilku graczy (w tym ja), którzy przegapili nowe wiadomości na ich temat. A kto nie chce znać nowych szczegółów? Cóż, choć może nikogo to nie zaskoczy, Oba tytuły mogą otrzymać nową zawartość po premierze.

Stało się to znane dzięki przeciekowi dokonanemu przez sławnych ludzi Człowiek-zagadkaWyciek Pokemonów. Ten przeciek już wcześniej dostarczył informacji o Pokémon Legends: Arceus i ostatecznie okazało się to prawdą. Obecnie Riddler Khu miał dostęp do plików Scarlet i Purple i odkrył przyszłe treści, które pojawią się w obu przesyłkach, chociaż nie podał zbyt wielu informacji na ten temat. Następnie podzielę się kilkoma ciekawymi zrzutami ekranu, które zamieścił na swoim profilu na Twitterze, ocenianymi dla obu gier, a także dodatkową zawartością.

Reklamy Pokémon Scarlet i Pokémon Purple wywołały wielkie zainteresowanie

  • aż do Nie ujawniono żadnych oficjalnych informacji O tej dodatkowej zawartości.
  • Treść może być DLC lub karta rozszerzeń.
  • Pokemon Scarlett i Pokemon Purple Otrzymali wiele memów przez społeczność graczy.
  • Obie raty zostaną wypełnione odniesienia do Hiszpanii.
rk2
rk3

Co? Nadal nie masz żadnej z zarezerwowanych gier? Cóż, oto linki do zarezerwowania kopii szkarłatny pokemon I fioletowy pokemon.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.