Polacy stawiają na Ibizę

polski piłkarz Matus Focus Może się zmienić w ciągu najbliższych kilku godzin Trzeci podpis UT Ibiza Na inauguracyjny sezon zespołu Ipson w Lalica Smart Bank. Powołując się na doniesienia polskich mediów, dziennikarz Eugenio Gonzalez powiedział na swoim koncie na Twitterze, że piłkarz wróci do drużyny z Ibizy z pożyczką z Leeds.

Matus Focus 19-letni pomocnik I 1,75 metra wysokości, co też jest U21 Międzynarodówka z reprezentacją narodową. W zeszłym sezonie był w UT Locros, a także w drugiej lidze, więc jeśli jego kontrakt z UT Ibiza zostanie sfinalizowany, będzie kontynuował w srebrnej lidze hiszpańskiej piłki nożnej. Podobno zawodnik podpisze jutro kontrakt z wyspiarzami. Jeśli funkcja jest zamknięta, Przybycie Focusa, aby dołączyć do pomocnika Govina Appina i skrzydłowego Mickeya Wheelera.

Badania lekarskie dla personelu

Z drugiej strony, Drużyna Ibizy jest w Cartagenie, aby zorganizować pierwszy w tym sezonie obóz treningowyRozpoczął się w poniedziałek dla zespołu trenera Juana Carlosa Corcito. On to zrobił Badania medyczne dla weteranów, który będzie kontynuowany we wtorek. Będą trenować na siłowni i przypięci do tego samego boiska, o czym poinformowało biuro prasowe organizacji wyspy.

Wycieczka po Ibizie odbywa się w klubie La Manga. Według danych udostępnionych przez klub piłkarzami trzymającymi gorset są bramkarze German i Sansa; Obrońcy Golder, Ruben, Morilas, Xavi Vasquez, Bardo, Nova i Fran Grima; pomocnicy Manu Molina, Mickey Willer, Xavi Laura, Xavi Perez, Marcos i Appin; A atakującymi byli Rodato, Tao, Again, Sirio, Raers i Karim.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *