Policja usuwa sieć burdeli w Polsce oskarżonych o podawanie narkotyków klientom | Międzynarodowy | Aktualności

Policja usuwa sieć burdeli w Polsce oskarżonych o podawanie narkotyków klientom |  Międzynarodowy |  Aktualności

Policja polerowanie W środę zakończył się ruch w celu usunięcia sieci klubów hostess Podał lek i oszukał „dziesiątki tysięcy” klientówWielu z nich to obcokrajowcy.

Około 500 agentów przeszukało ponad 100 lokali w największych miastach w całym kraju i skonfiskowało duże sumy pieniędzy, 4000 nagrań z kamer monitoringu i towary luksusowe o wartości setek tysięcy euro, aresztując 22 osoby, którym postawiono 400 zarzutów. Według urzędników.

Dziewiętnastu aresztowanych jest aresztowanych i oskarżonych Przestępstwa przeciwko handlowi ludźmi i zdrowiu publicznymOpłaty zagrożone karą do 12 lat więzienia.

Niepewność w Internecie: jak rozpoznać obietnicę pracy lub proste oszustwo

Ważna część klubów należała do sieci „Kokomo”, która od dekady działa w centrach turystycznych największych polskich miast i specjalizuje się w pozyskiwaniu zagranicznych klientów, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Sieć, która zarządzała tymi kampusami, jest jednym z oskarżonych faktów Leki dla gospodarzy z lekiem rozpuszczonym w napojach A po oszołomieniu nadal pobierają duże sumy za swoje karty kredytowe.

W niektórych przypadkach kwoty te Dziesiątki tysięcy euro A polska policja wie o sprawie wartej ponad 200 tys. euro.

Kamery monitoringu rejestrowały klientów firmy zajmującej się prostytucją na terenie klubu i groziły w ten sposób ofiarom, aby uniemożliwić im udanie się na policję.

Po wyczerpaniu się kredytów na kartach klientów, pracownicy tych lokali mogli wypłacić ofiarom jeszcze więcej pieniędzy, dzięki umowom z firmami szybkiego kredytu.

Fałszywy chirurg przyznał się do kilku „oszustw miłosnych” w Stanach Zjednoczonych

Centrum operacyjne sieci znajdowało się w Crago, najczęściej odwiedzanym mieście i domu dla około 10 milionów turystów każdego roku.

Z raportu śledczego wyemitowanego w polskiej telewizji w 2019 r. wynika, że ​​blisko połowa ofiar tego rodzaju przestępstw odmówiła pójścia na policję, a w większości przypadków śledztwo zostało zawieszone, mimo że skarżącymi byli cudzoziemcami na wakacjach. Powód jest nieobecny. (SIEMA)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *