Półka z książkami Phila Spencera skrywa ukłon w stronę ukochanej gry na konsolę Xbox 360

Półka z książkami Phila Spencera skrywa ukłon w stronę ukochanej gry na konsolę Xbox 360

Regał Phila Spencera to standard w branży gier wideo. Biorąc pod uwagę okazje, kiedy szef honshu xbox Ukrył małe pisanki O przyszłych reklamach w Najpopularniejszy mebel w Twoim domuza każdym razem, gdy udziela wywiadu, tysiące fanów patrzy na to, co w tej chwili mogą znaleźć za plecami Spencera, i tym razem zrobił to ponownie.

jak wskazano @ćwierkać Poprzez jego konto na Twitterze, półka z książkami Phila Spencera ukrywa ukłon w stronę Jedna z najbardziej ukochanych gier całej generacji Xbox 360. Mówimy o Alan Wake, tytule, który pojawił się wyłącznie na konsoli Microsoftu (chociaż ostatecznie trafił na wszystkie platformy po pewnym czasie), który pojawia się z czymś, co wygląda jak niestandardowy panel z serii.

źródło: IdleSloth

Półka z książkami Phila Spencera kryje ukłon w stronę Alana Wake’a

Musisz pamiętać, że poprzednie razy Spencer kładła coś na swojej półce z jakiegoś powodu, na przykład Na przykład stało się tak z Xbox Keystone, urządzenie do gier strumieniowych, nad którym obecnie pracuje Microsoft, które może trafić na rynek raczej wcześniej niż później. Jednak przechodząc do naszego niepokoju, użytkownicy już zaczynają snuć hipotezy na temat przyczyny tego stanu rzeczy Alan Wake pojawił się na półce Phila Spencera.

Jak to logiczne, wielu zaczyna teoretyzować na temat możliwości A Ważny komunikat dotyczący Alana Wake’a 2. Minęło trochę czasu, odkąd zespół Remedy Entertainment podał szczegółowe informacje na temat rozwoju gry, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby dostęp był planowany na koniec tego roku lub początek 2024 roku, a wkrótce dowiedzieliśmy się więcej o wyczekiwanej kontynuacji Alana Wake’a.

Nie ulega wątpliwości, że Phil Spencer zawsze ma powód, aby pokazać lub nie pokazać pewnych pozycji na swojej półce, więc teraz jest znacznie większa szansa, że ​​​​będziemy mieć wiadomości o grze Remedy niż wcześniej. kilka tygodni.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *