Polka zdradziła, dlaczego Meksykanie są lepsi od swoich rodaków

Polka zdradziła, dlaczego Meksykanie są lepsi od swoich rodaków
Młoda kobieta udostępniła w sieciach społecznościowych film, w którym wyjaśnia, dlaczego woli Meksykanów od Polaków.

Z biegiem czasu migracja wielu ludzi różnych narodowości MeksykFilmy przedstawiające osoby, które wyemigrowały do ​​naszego kraju lub z jakiegoś powodu musiały opuścić swoją ojczyznę, są bardzo popularne w sieciach społecznościowych.

W materiałach audiowizualnych, które cieszą się popularnością w sieciach społecznościowych, często pojawiające się w nich osoby zamieszczają komentarze Społeczność meksykańska Chociaż są tacy, którzy ujawniają pewne szczegóły, które wywołały konflikt w ich pierwszych chwilach na ziemiach meksykańskich.

Większość z nich pokazuje zalety i pozytywne rzeczy z otaczającego ich życia Meksykanie. Pojawiają się jednak te, które przyciągają najwięcej uwagi Obce kobietykonkretnie Europejskie kobietyrozmawiać o Mężczyźni O naszym kraju i powodach dla których są lepsi lub gorsi od ludzi żyjących we własnych krajach.

Młoda kobieta opisuje, co uważa za atrakcyjnego u mężczyzn w naszym kraju. Źródło: TikTok: Extranjerosxelmundo

To jest przypadek Polska dziewczyna To znaczy po pewnym czasie życia Meksyk, jest właściwym punktem porównania między obydwoma społeczeństwami; Skupia się jednak na mężczyznach z obu krajów, szczególnie na atrakcyjności związanej z cechami wyglądu, a nie cechami fizycznymi.

Jako pierwszy wspomniał o Meksykańscy mężczyźni Będzie ich więcej Odważny Tak mniej NieśmiałyJej zdaniem jedną z charakterystycznych cech zachowań Polaków jest okazywanie większej pewności siebie w kontaktach z kobietami.

Jedna z najbardziej godnych uwagi funkcji Polska dziewczyna Wspomniał, że u mężczyzn w naszym kraju widać, że tacy powinni być Heroiczny A dbałość o szczegóły, takie jak otwieranie drzwi samochodu i czekanie, aż usiądziesz przy stole podczas jedzenia, dała jej „poczucie podróży w czasie”.

Według młodej Polki Meksykanie są bardzo odważni, jeśli chodzi o randki. (Informacje o obrazie ilustracyjnym)

Raczej uogólnił tę okazję, dodając: Europejscy mężczyźni Nawet jeśli traktują cię z miłością, nie okazują tego Heroiczny A w „Tender” nieczęsto można zobaczyć młodego mężczyznę trzymającego partnerkę za rękę, co jest częstym widokiem w naszym kraju.

Powiedziała o meksykańskich mężczyznach: „Są odważni, chcą się tobą zaopiekować, chcą cię chronić, otwierają ci drzwi samochodu, chcą zapłacić rachunek albo nic takiego. Nie zostawiaj dziewczyny Dziewczyna idzie samaDobrze jest po prostu istnieć Meksykański Już masz Jeszcze 10 punktów (niż Polak)”

Bardzo często słyszy się, że cechy fizyczne są tymczasowe, natomiast to, co siedzi w sercu każdego człowieka, w większości przypadków trwa przez wiele lat, dlatego starsi, jako rada młodym ludziom, proszą ich, aby nie upadli zakochany w swoim ciele lub twarzy. paraAle także ich postawy, marzenia i lęki.

W przypadku PolkiWedług dziewczyny, która podzieliła się swoim zeznaniem, Meksykanów najbardziej przyciągają trzy rzeczy, a jedna z nich to: Ciemne oczyDrugie znają Taniec A czasami jednak Europejskie kobiety Nie wiedzą, jak to zrobić, ale fajnie jest spróbować.

Na koniec zapewnił ich, że mówienie miłych rzeczy, takich jak przezwiska, również do nich doprowadzi Meksykanie Przyciągnij ich uwagę.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *