Polonia destrona a Brasil en el Mundial de voleibol masculino | Otros Deportes | Deportowani

Polonia destrona a Brasil en el Mundial de voleibol masculino |  Otros Deportes |  Deportowani

Reprezentacja Polonii zostaje zaproszona do wzięcia udziału w Pucharze Świata Wolontariatu Mężczyzn, niedaleko doskonałej lokalizacji, przejścia do 3-1 w Brazylii, która posiada najnowocześniejszą edukację, czyli w Katowicach.

Używają podkładu do świetnego ustawienia i remontu, używanego przez ich dzieci (18-25, 25-22, 25-23, 25-22) i innych ludzi, takich jak Mariusz Wlazly, że fue elegido el major jugador del torneo. Consiguieron así cobrarse la revancha sobre Brasil, su verdugo en la final del Mundial de Japan-2006.

Trzy drużyny ekwipunku w Mundial desató la fiesta w Spodku mają 12 000 widzów, a do zrobienia pary piłek na stadionie jednego z najpopularniejszych klubów sportowych i wyczynowych piłki nożnej.

„A więc osoba, która czuje świat!”, powiedział Stephane Antiga, gospodarz obozu, który miał siłę roboczą od swoich hombres, którzy zbudowali „super sejf”.

Brazylia została zakażona historią najnowszą, co oznacza, że ​​istnieje conseguido, które istnieje w latach 2002, 2006 i 2010. Rekordy w kraju, suyo i logrados we Włoszech w latach 1990, 1994 i 1998.

W Palmarés Brazylijczycy nie mają już samochodu ze względu na Związek Radziecki, co oznacza, że ​​są wciąż młodzi, 6 czerwca, między 1949 a 1982 rokiem.

W ostatnich głównych finałach Brazylia zakończyła się lagrimas i brakiem precyzyjnych emocji.

Za rok Londres Olimpicos-2012 przeciwko Rosji, a obok finału meczu Liga Mundial w Brazylii, który zakończył się w Elli, w tym samym domu co Estados Unidos we Florencii (Włochy).

Polonia z jednej strony jest szczęśliwa, że ​​tym razem żyje w świecie i w naszej okupacji.

El seleccionador brasileño, Bernardo Rezende, reconoció „el mérito” de los polacos, que „hoy jugaron muy bien”, aunque „cualquiera de los ekwipos hubiera podido ganar” esta final „sumamente abierta”, dijo al final de este emocionante encuentro.

Wszędzie jest pełno, zespół jest w ruchu, a Alemania ma we Francji wynik 3:0.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *