Polska chce postawić stałe ogrodzenie na granicy z Białorusią

Minister Obrony Polska, Mariusz Blaskok bronił decyzji polskiego rządu w wiadomości na portalu społecznościowym Twitter Ustaw drut kolczasty na granicy z Białoruś.

„Jeśli nie ma dobrej współpracy między ogrodzeniem a żołnierzami i strażą graniczną, Potrzebujemy jednego Kryzys migracyjny W 2015 r. „urzędnik napisał.

Polskie władze też planują Zastąp istniejące ogrodzenie trwałą konstrukcjąJednak nazywają to raczej barierą niż murem.

Według Straży Granicznej były tylko w ostatni piątek 592 próbuje nielegalnie przekroczyć granicę Między Białorusią a Polską.

Powiązane wiadomości

W tym tygodniu polski parlament zmienił Prawo pozwala lokalnym strażom granicznym na eksmisję osób, które nielegalnie przekraczają granicę, Decyzja odpowiednio UNHCRAgencja ONZ ds. uchodźców wpływa na prawo ludzi do azylu

Warszawa wini białoruski rząd Zwiększenie przepływu migracyjnego przez granicę jako środek odwetowy O sankcjach nałożonych przez Unię Europejską na prezydenta Aleksandra Łukaszenkę po kontrowersyjnych wyborach w sierpniu 2020 r.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *