Polska. Gonzalez Pons (PP) postanowił obalić Gopi…

Wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, Esteban Gonzalez PonsPrzyznał, że misja UE w Polsce, którą kieruje, ma na celu obalenie rządu Mateusza Morawieckiego. „Postaramy się pomóc polskiej społeczności w zmianie władz, które wydają się nieprzychylne Polsce” – powiedział w wywiadzie. euractiv.pl.

Według gaceta.es, sam eurodeputowany PP, który stoi na czele śledztwa Parlamentu Europejskiego w sprawie planów Polski wobec Pegaza, zadeklarował, że chce, aby Polska znała działania swojej władzy wykonawczej, co jest niezgodne z ideologią socjaldemokratyczną. – do „Implikacje ekonomiczne”.

Vox Pons

Dlatego przekonywał, że UE „ma prawo ostrzec jednego ze swoich członków, aby uważał, gdy łamie zasady i przepisy wspólnoty demokracji”. „Można go też ukarać (…) za nieprzestrzeganie ogólnych zasad” – dodał Demokracja jest w niebezpieczeństwieAle nie tylko w Polsce.

Jak nie! Powinien być najbardziej postępowy ze wszystkich europosłów, nie powinien być socjalistą, nie podium czy Zielonym, ale powinien wywodzić się z Partii Ludowej, czyli Pana, który daje Polsce lekcję demokracji. Gonzalez Ponce. Węgry to jedyne dwa europejskie rządy, które przestrzegają zasad chrześcijańskich.

Nic dziwnego, że ekstremalna subtelność Gonzaleza Bonesa przyniosła mu przydomek. gato de CheshirePorównanie uśmiechu posła do PE z uśmiechem kota.

VOX wezwał do jego natychmiastowej rezygnacji: „Wyznanie Gonzaleza Ponce (…) przyznaje, że jego rola jako szefa misji europarlamentu w Polsce jest próbą obalenia konserwatywnego rządu. Muszę natychmiast zrezygnować A Bruksela odwołała misję.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.