Polska jest głównym sojusznikiem Estonii

Polska jest głównym sojusznikiem Estonii

Premier Gaga Kallus mówi, że Polska jest najsilniejszym i najbardziej realnym sojusznikiem Estonii pod względem infrastruktury, bezpieczeństwa i handlu.

Oczekuje się, że przywódcy UE zaakceptują ogłoszenie Porto jako dowód ich stanowiska.

Szczyt miał również filar wspólnoty europejskiej, ponieważ Callus spotkał się z kilkoma przywódcami, w tym swoim polskim odpowiednikiem Matosem Moravekim.

Kallus powiedział, że Polska jest bliskim strategicznym sojusznikiem w projektach obronnych, gospodarczych i infrastrukturalnych, takich jak Rail Baltica.

Powiedział: „Chcemy zacieśnić naszą współpracę z Polską w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dlatego zapraszam Polskę do włączenia się w rozwój Bałtyckiej Sieci Morskiej. ”

„Podzielamy nasze obawy dotyczące klimatu i zgadzamy się, że nowe ramy klimatyczne powinny być przystępne i realistyczne dla wszystkich oraz wspierać niezbędne inwestycje” – dodał Kallus, dodając, że polska misja policyjna wnosi istotny wkład w bezpieczeństwo. Wiatr w rejonie Bałtyku NATO. Wspólne ćwiczenia.

Polska jest członkiem NATO i zapewnia zespół bojowy dla NATO Advanced Frontier Reserve (EFP), na przykład Estonii dowodzonej przez USA.

Gallus oczekiwał również czerwcowego szczytu NATO, który skupił się na sytuacji bezpieczeństwa w Rosji i strategicznym partnerstwie sojuszu z Unią Europejską.

„Musimy wspólnie podkreślić znaczenie amerykańskiej obecności wojskowej w Europie i bardzo doceniamy rotację amerykańskich dywizji w naszym regionie” – powiedział Kallus, zapraszając polskiego premiera do udziału w szczycie Digital and Innovation Summit. Stało się to we wrześniu w Estonii.

Sobotnie rozmowy koncentrowały się na filarach praw socjalnych, w tym edukacji, jakości pracy i pracy, ubóstwie i wykluczeniu społecznym, wychodzeniu z epidemii i ogromnej katastrofie, którą koroner przyniósł do Europy. Unia.

Parlament Europejski, Rada i Komisja Europejska ogłosiły Europejski filar praw socjalnych na szczycie w Göteborgu w 2017 r.

Filar dzieli 20 kluczowych polityk na trzy główne kategorie: równe szanse i dostęp do rynku pracy, uczciwe warunki pracy, zabezpieczenia społeczne oraz treści i raporty BNS.

Kiedy Callus wrócił do Estonii w sobotę wieczorem, ołówkiem zaplanowano spotkania z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą van der Ley i hiszpańskim premierem Ponterre Sanchezem, a także wideo przedstawiające przywódców Indii i Europejczyków powiązanych z premierem Indii Narendrą Modi, który reprezentuje 19 wrogowie. . Współpraca europejska i globalna w celu omówienia walki.

Śledzenie wiadomości ERR Serwis społecznościowy Facebook ja Ierwiergot Nie przegap aktualizacji!

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *