Polska jest gotowa na mecz z Meksykiem i prezentuje ostateczną kadrę zawodników na mundial

Polska jest gotowa na mecz z Meksykiem i prezentuje ostateczną kadrę zawodników na mundial

Wpisałem Sporty On

Warszawa, Polska.- Polska Gotowy do konfrontacji Meksyk w Puchar Świata w Katarze 2022 Ustalono już drużynę, która będzie rywalizować w turnieju, w którym wystąpi jej główny bohater. Robert Lewandowski, przed Barcelona, ​​Hiszpania. W finale i w najlepszym dostępnym składzie europejskiej reprezentacji, z którą się zmierzy, nie było niespodzianek Reprezentacja Meksyku W swoim pierwszym występie.

W 26-osobowym składzie wyróżnia się także pomocnik. Neapol I towarzysz „Chucky” Lozano, Piotr Zieliński Jako główny bohater w środku pola. Ponadto wyróżnia się także obecność bramkarza Juventusu we Włoszech. Wojciecha Szczęsnego. Prawie cały zespół tworzą zawodnicy grający w najlepszych ligach EuropaTylko trzech uczestniczy w lokalnej piłce nożnej, jeden w… Wielostronny I kolejny w piłce nożnej Państwo Katar.

LewandowskiegoOn, który wczoraj zdobył Złotego Buta, zdał sobie sprawę, jak ważne jest spotkanie z Meksykiem. „Pierwszy mecz będzie bardzo ważny przeciwko Meksykowi, ponieważ atmosfera i nastawienie zawsze zależą od pierwszego meczu, a przebieg turnieju zależy od twojej pewności siebie. Mam nadzieję, że możemy wygrać, co jest ważne, ale wiemy, że to trudne i ja mam nadzieję, że uda nam się wygrać.” „Jesteśmy gotowi, aby temu sprostać i nie mogę się doczekać pierwszego meczu”.

Lista dla Kadra Polski na Katar 2022 jest następujący:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus), Bartłomiej Dragowski (Spezia), Łukasz Skorupski (Bolonia).

Obrona: Jan Bednarek (Aston Villa), Bartosz Pierzyński (Sampdoria), Matty Cash (Aston Villa), Kamil Glik (Benevento), Robert Jomne (Augsburg), Jakob Kuyur (Specia).
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Nikola Zalewski (Roma), Mateusz Witeska (Clermont Foot 63).

Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (Młodzież), Kamil Grosicki (Pojon Szczecin), Przemysław Frankowski (Lens), Jakub Kaminski (Wolfsburg), Christian Bielik (Birmingham City), Michał Skouras (Lech Poznań), Sebastian Szymański (Feyenoord), Simon Zurkowski. (Fiorentina), Piotr Zieliński (Napoli), Simon Żurkowski (Fiorentina).

prosto: Robert Lewandowski (Barcelona), Arkadiusz Milik (Juventus), Krzysztof Piątek (Salernitana), Karol Świderski (Charlotte).

Źródło: Trybuna i Twitter @LaczyNasPilka

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *