Polska, która pokonała Brazylię w United Cup, gra z Hiszpanią

Polska, która pokonała Brazylię w United Cup, gra z Hiszpanią

Polska gra z Hiszpanią po wyeliminowaniu Brazylii w United Cup

Numer jeden na świecie pomógł swojemu krajowi pokonać w sobotę drużynę z Ameryki Południowej 3:0 w grupie A turnieju w Perth (Australia).

„W tym sezonie będę bardziej niebezpieczna, dam z siebie wszystko” – obiecała Iga Świątek po łatwym (podwójny 6:2) zwycięstwie z Beatrice Haddad Mia (11. miejsce w rankingu WTA). .

W kolejnym konkursie indywidualnym Hubert Hurcox odrobił pracę domową, pokonując Thiago Seybotha Wilda 6-7/4-7, 6-2 i 6-3.

W deblu Świątek i Hurcox zwyciężyli 6:4, 6:3.

Brazylia przegrała już 2:1 z Hiszpanią (2:1), więc jest już wyeliminowana.

W Perth Chiny zdominowały grupę E z Czechami.

Zeng Qinwen rozpoczęła swoją drogę do zwycięstwa w 2023 roku, pokonując panującą mistrzynię Wimbledonu Marketę Wondrousawę., części 6-1, 2-6 i 6-1. Jego rodak Zhang Zichen zwyciężył z Jirim Lehką (5:7, 6:3 i 6:4).

Mecz deblowy był dla azjatyckiej drużyny jedynie formalnością.

Nie omija regresji korzenia

Ponadto Sydney miało również zobowiązania w United Cup.

W grupie F Holandia zaskoczyła Norwegię wynikiem 2:1.

Po zwycięstwie Arantza Rus, Casper Rood wrócił do parytetu, pokonując Talona Creekspura (6-3 i 6-4).. Wówczas jedenaste miejsce w rankingach ATP i jego rodak Eigiri nie mieli przewagi. złamać Pokonał Schurza i Koolhoffa, którzy w każdym secie wygrywali 7-6/7/5 i 7-5.

W tym samym mieście, ale w grupie D, Niemcy pokonali Włochy niewielką przewagąDzięki deblowym sukcesom Angelique Gerber i Alexandra Zvereva.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *