Polska kwalifikuje się po ukończeniu Argentyny i czeka na Hiszpanię | Sport | wydanie amerykańskie

Reprezentacja Polski została potwierdzona jako pierwsza drużyna sklasyfikowana jako pierwsza w grupie D po zwycięstwie nad Argentyną w ostatnim crossoverze, z którą osiągnęła remis z pełnymi wygranymi 2:0 przy braku meczu deblowego i czeka w półfinale do a. Hiszpania może dziś po południu ogłosić, że spasuje przeciwko Serbii.

„Jestem bardzo szczęśliwy dla mojego zespołu. Wiedziałem, że będzie walczył ze wszystkimi piłkami. ” Entuzjastyczny Hubert Hurkacz powiedział po dotarciu do półfinału Pucharu ATP po raz pierwszy w swojej karierze: „Diego grał ciężko w ostatnim punkty „break” dla mnie”.

Schwartzman, który doszedł do szermierki po pokonaniu w poniedziałek Greka Stefanosa Tsitsipasa (4), ucierpiał bardziej niż oczekiwano przed uważnym Hurcaczem i resztą, która miała 11 złamanych piłek w dwóch spornych setach.

Mimo polskiej dominacji duma Porteno utrzymywała go na powierzchni do końca drugiego seta, który zakończył się przerwą po tym, jak jego serw spadł 4-4 po obronie trzech piłek po przerwie.

W pierwszej chwili przed południem Polak Kamil Majscherzak nie chciał obudzić się ze snu, przez który przechodził i wyprzedził 73. miejsce nad nim w tabeli Federico Delbonis, 6-3 7-6 (3). ) osiągnięcie dodatniego bilansu 3-0 w grze pojedynczej w aktualnej edycji Pucharu ATP.

„To było bardzo skomplikowane. W drugim secie zdobyłem dwukrotnie przewagę „przełamania” i nie mogłem go zamknąć. To był bardzo intensywny mecz i bardzo się cieszę, że udało mi się wykorzystać ten ostatni punkt” – skomentował Majcherczyk.

Najlepiej pokonała grupę A Hiszpanię i tym samym zmierzy się z Polską w półfinale w piątek po południu na Ken Roswell Arena.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.