Polska kwalifikuje się po ukończeniu Argentyny i czeka z Hiszpanią

Na zdjęciu w pliku polski tenisista Kamil Majjrsak. EFE / EPA / JASON O’BRIEN

Melbourne (Australia), 5 stycznia (EFE).- Potwierdziła się polska drużyna, która na ostatnim przejeździe pokonała Argentynę 2:0 i zapewniła sobie miejsce w grupie D. Z powodu braku meczu deblowego, Hiszpania czeka na półfinał z Serbią tego popołudnia, aby ukarać ich podanie.
„Jestem bardzo zadowolony z mojego zespołu. Wiedziałem, że będzie walczył ze wszystkimi jajami. Diego grał bardzo mocno w ostatnich breakpointach na moją korzyść ”- powiedział Hubert Harcaux, który jest podekscytowany po dotarciu do półfinału Pucharu ATP po raz pierwszy w swojej karierze.
Swartzman, który w poniedziałek przystąpił do walki po pokonaniu greckiego Stephanosa Tsitsipasa (4), cierpiał bardziej niż oczekiwano z powodu szukającego uwagi Harrocksa, który miał jedenaście złamanych piłek w dwóch kontrowersyjnych setach.
Mimo polskiej przewagi duma Portino utrzymywała go na powierzchni do końca drugiego seta, kiedy to obronił trzy złamane piłki i poddał się 4-4 po tym, jak pozwolił uciec swojemu serwisowi.
W pierwszym punkcie rano Polak Kamil Majjrsak nie chciał budzić się ze snu i pokonał Federico Delphony 6:3, 7:6 (3), który był 73. wyżej w rankingu. ) Ustanowienie pozytywnego remisu 3-0 w sekcji singli obecnej edycji Pucharu ATP.
To bardzo skomplikowane. W drugim secie miałem dwukrotnie przewagę „przełamania” i nie mogłem tego zamknąć.
Hiszpania jest w najlepszej sytuacji do pokonania grupy A, a Ken Roswell zmierzy się z Polską w półfinale w piątek po południu na stadionie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *