Polska linia lotnicza Lad wznawia loty na Kubę przez Matanzas – Radio Florida, wiadomości i aktualne wydarzenia z Florydy

Matanzas, 3 listopada – Polskie linie lotnicze Lot wznowiły loty z Kubą, wykonując lot z Katowic, położonego w województwie śląskim, na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Juana Gualberto Gomeza, który powinien być utrzymywany co tydzień w pierwszym obszarze. To szczyt sezonu turystycznego w kraju.

Współpraca w parze z biurem podróży Cubanacan (Odbiorca) i Rainbow Tour Operator umożliwiła przybycie 251 pasażerów, z których większość skorzysta z atrakcji Varadero, głównego słonecznego i plażowego kurortu karaibskiego narodu.

Rolando Marichal Pineda, dyrektor Biura Podróży Cubanacán w Matanzas, powiedział, że wraz z postępem sezonu oczekuje się, że częstotliwość przyjazdów z Polski wzrośnie do dwóch tygodniowo, tak jak miało to miejsce w poprzednich okresach.

Odnosząc się do zalet polskiego rynku, powiedział, że chciałby jeździć po różnych prowincjach kraju, takich jak Viñales, Pinar del Río i El Nicho, Cienfuegos. półwysep..

Ochrona przyrody, atrakcje przyrodnicze, degustacja karaibskiego jedzenia i sprawdzanie ludzkiej jakości ludzi są określane przez podróżników jako atrakcje Kuby.

Centrum turystyczne Varadero, położone 120 kilometrów na wschód od Hawany, wyróżnia się turkusowym morzem i białym piaskiem plaż, uznawanych przez specjalistyczne publikacje za drugie najlepsze na świecie.

(RCA)

Udostępnij w sieciach społecznościowych

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *