Polska ogłasza loterię, aby nagrodzić osoby zaszczepione przeciwko odrze

  • Przyciąga, Będzie zarządzany przez państwową firmę wyścigową Totalizer Sportovy, Będzie dystrybuować około 31 milionów மில்லியன் w gotówce, samochody hybrydowe i skutery elektryczne

Polski rząd chce promować dobrowolne szczepienia przeciwko Govt-19 Loterie i nagrody na samochód, z nagrodami pieniężnymi do 223,00 euro Dla powiatów z wyższymi wskaźnikami szczepień.

Przyciąga, Będzie zarządzany przez państwową firmę wyścigową Totalizer Sportovy, Wydadzą około 31 milionów மில்லியன் w gotówce, samochody hybrydowe i skutery elektryczne.

Od lipca Za każde 2000 zaszczepionych osób zapłacimy około 112 euro. Rozdane zostaną dwie nagrody w wysokości 11 11 200 tygodniowo, 11 11 200 dwa razy w miesiącu, a samochód hybrydowy będzie rozlosowany w loterii fantowej.

W kampanii biorą udział uczestnicy Dla tych, którzy już zostali zaszczepieni i dla tych, którzy nie są już szczepieni, nagroda zakończy się losowaniem dwóch nagród w wysokości około 3 223 000.

Ponadto pierwsze 500 powiatów, którym uda się zaszczepić 75% populacji, otrzyma 22 300 223 000 zostanie przekazanych miastom o wysokim poziomie szczepionki Podwajaj tę kwotę miastu w tempie szczepień w każdym regionie i całym kraju.

Lider PiS (Partii Rządowej) Jaroslav Kaczyński powiedział tygodnikowi CC, że „musimy działać poprzez zachęcanie i przekonywanie większości ludzi do dobrowolnego szczepienia”.

Niektórzy eksperci, jak na przykład dr Andrzej Harban, osobisty doradca Prezesa Rady Ministrów ds. Kryzysu koronawirusowego, opowiedzieli się za obowiązkowymi szczepieniami w Polsce, gdzie zarejestrowana jest tylko połowa dorosłych, a tylko jedna trzecia otrzymała pojedynczą dawkę alternatywy. lekarstwo.

Ze swojej strony minister zdrowia Adam Nidzeilsky powiedział, że dobry postęp krajowego programu szczepień dla stacji radiowej RMF24 może wkrótce zostać zatrzymany i osiągnąć „kamień milowy” w czerwcu.

Ponieważ „szczepionki czekają na ludzi, ale nie na szczepionki” w tym miesiącu, ci, którzy chcą się zaszczepić, już to zrobili lub zarejestrowali, a znaczna część populacji jest szczepiona przeciwko niemu.

Odrzucenie szczepionek

Badanie zlecone przez „Rzeczpospolitą” pod koniec ubiegłego roku i przeprowadzone przez Warszawski Instytut Badań Społecznych (IBRIS). 44% Polaków odmawia szczepienia.

Ruchy szczepień w Polsce umocniły się w ostatnich latach, np. UNICEF ostrzegł w marcu, że ilość szczepionek dziecięcych przeciwko odrze w Polsce gwałtownie spadła, a kraj stracił łączną odporność na tę chorobę. 95% zaszczepionych.

Powiązane wiadomości

W 2019 roku liczba osób nieobjętych obowiązkowymi szczepieniami w Polsce wyniosła 48609, w porównaniu z 3437 w 2010 roku.

Od wybuchu epidemii w Polsce wykryto około 2,9 mln przypadków koronawirusa, z czego 1267 w ciągu ostatnich 24 godzin, odnotowano 73 305 zgonów z powodu tej choroby, z czego 209 było wczoraj.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *