Polska, ostatnia próba dla Latynosów w drodze na Euro 2022, na którym odbędzie się TIE

Reprezentacja Hiszpanii, prowadzona przez Jordiego Riberę, jutro zmierzy się z Polską w ostatnim meczu czterdziestego szóstego międzynarodowego turnieju dla Hiszpanii.

ten Hiszpanie Jordi Ribera, kurtyna zostaje opuszczona w najbliższą sobotę, od godziny 20:00. utrzymać się z czegoś Teledeportacja, Z XLVI Międzynarodowy Hiszpania Piłka ręczna męska Ante Polska Centrum Sportu Al-Serjal w Cuenca.

Drużyna hiszpańska, która wczoraj wyraźnie pokonała Iran, aspiruje do kontynuowania swoich postępów w niecały tydzień przed wejściem na Mistrzostwa Europy na Węgrzech i Słowacji 2022: «Chcielibyśmy dostać kolejną grę«, potwierdził hiszpański trener pod koniec dzisiejszego porannego treningu: «Ale na pewno przyda się do przygotowania zespołu«.

o polsce, Jordi Ribera Jest jasne, kiedy stwierdza, że ​​«Drużyna, która na pewno wystawi nas na próbę, bardzo różni się od Iranu, bardzo fizycznie, a wprowadzając nowych graczy ugruntowała swój sposób gry, agresywny z tyłu i mający umiejętność obrony 6-0 i 5-1.«. Co więcej,”Ofensywnie ma strzał z zewnątrz, jeden na jednego i bardzo dużą oś«.

Siła fizyczna Polski jest jednym z najważniejszych czynników Hiszpanie Kiedy rywal zapytał go jutro: «Ubiegły rok w Egipcie wprawił nas w kłopoty, a jutro na pewno będzie ciężko«, potwierdza najwyższą Barkę, Anioł Fernández. Jorge MakedaZ drugiej strony zaznacza, żeSą większymi zawodnikami, większą wagą, a to zmusi nas do skupienia się i intensywnego działania przez 60 minut«. Z drugiej strony strona Quero twierdzi, że jest «Cieszymy się, że ponownie zagramy w moim kraju, chcemy dalej nabierać pewności siebie i emocji przed naszym debiutem w Mistrzostwach Europy«.

47 razy wyprzedzili Hiszpanów i Polaków, z dodatnim bilansem dla Hiszpanów: 26 meczów wygranych przez 16 porażek i 5 remisów. Wygrywając (26:27) w zeszłym roku w rundzie zasadniczej mistrzostw świata w Egipcie 2021, Hiszpania ma teraz 9 niepokonanych meczów z Polską, której ostatni pozytywny wynik (29:28) sięga 1 lutego 2015 roku w walce . Brąz w Mistrzostwach Świata Kataru 2015.

Polacy wyszli z pierwszego występu pokonując Iran 35-29 w wyrównanej w pierwszej połowie konfrontacji, którą osiągnęli 20-18, ale w drugiej połowie Manolo Montoya zauważył zmęczenie, które kosztowało ich szybkość w ruchu piłki i z łatwością zdobywać punkty.

Oznacza to, że stopniowo wspinali się w górę tabeli wyników, pomimo dobrego występu Afshina Sadeghiego, jednego z wyróżniających się z 10 bramkami, który już oczarował El Sergala w meczu z Hiszpanią.

Remis Moretto z Polakami, kolejny punkt kulminacyjny meczu, w którym niewiele osób było w skrzydle Cuenca, ale uczestnicy mogli cieszyć się wspaniałym meczem.

uwagi

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *