Polska: Podczas budowy parkingu odkryto nazistowski bunkier

Na początku lipca grupa mieszkańców mieszkań znalazła w mieście nazistowskie schronienie Laponia, Jest Polska, Przy budowie parkingu podziemnego. Ziemia, położona siedem metrów od powierzchni, Byłoby miejscem konfrontacji armii niemieckiej i sowieckiej w 1944 roku, a tam były pomniki Pochodzący z II wojna światowa.

Fonde: Pierwsza wiadomość

Po przebudowie bunkier został zbudowany przez nazistów podczas niemieckiej okupacji Polski podczas II wojny światowej. W zabytkach badacze odkryli Kule należące do nazistów i armii rosyjskiej, stare butelki po wodzie mineralnej, liczne podziemne korytarze I schody, które dawały dostęp do kolejnego fundamentu.

“Schron zbudowano klasycznymi metodami górniczymi”, Wskazał Dariusz Kobsiowski, Kierownik Biura Konserwatorskiego Laplin Memorial w kontekście polskim Pierwsza wiadomość.

Fonde: Pierwsza wiadomość

Po odkryciu prace na parkingu zostały przełożone. „Na razie odkryta konstrukcja powinna zostać zbadana i przeanalizowana, aby inwestor kompleksu budowlanego mógł znaleźć swoje miejsce zamieszkania w bezpiecznym miejscu. Konieczne jest podjęcie wielu środków ostrożności”.zauważył Kobzjowski.

Fonde: Pierwsza wiadomość

Kobsiowski Istnieje możliwość większej ilości materiałów wybuchowych, dlatego działają z niezwykłą ostrożnością: – Nie wiemy jeszcze, co jeszcze może być. Tym razem musimy sprawdzić niewybuch.Wyjaśnił.

Według Pierwsza wiadomość, Na tej samej ulicy, na której znajduje się bunkier Niedawno odkryto szczątki dwóch graczy Vermatch, a w maju ubiegłego roku odkryto szczątki ludzkie Pochodzi z XVII wieku.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *