Polska pozostaje w czołówce tego popularnego sportu. Najlepsze wyniki polskich drużyn sportowych

European Masters to drugie i najważniejsze zawody w Europie, w których koszulki polo odgrywają ważną rolę. W ostatniej edycji wzięło udział 25 osób znad Wisły, w tym trzy drużyny mistrzostw Polski – Ultralica. Dzięki odniesionemu sukcesowi Polska zajmuje obecnie 4. miejsce w rankingu regionalnym.

Obejrzyj wideo
figury sportowe. Naucz się najważniejszych słów w League of Legends.

Jaki jest ranking regionalny?

rankingowa lista regionalnych mistrzów UE z najsilniejszymi regionami w Europie, Utworzony przez użytkownika Reddit. W sumie jest dwanaście regionów, a Polska zajmuje obecnie czwarte miejsce. Punkty przyznawane są zgodnie z osiągnięciami zespołów w każdym kraju. Większość, bo zwycięzca rozgrywek awansuje do 12. Jeśli drużyna zostanie wyeliminowana w pierwszej fazie grupowej play-offów, nie otrzymuje punktów.

Należy również zauważyć, że Polacy grający dla zagranicznych drużyn pracują z zagranicy, aby zająć miejsce w tabeli ligowej. Dobrym tego przykładem jest obrońca tytułu Sencrove, który gra na pole position i gra dla francuskiego Carmine Corp. Aby wygrać, Carmine Corp. wpłynął na Francję z 12 punktami, a kraj ten znajduje się obecnie na szczycie tabeli klasyfikacji.

Kontrowersyjny pomysł twórców gry w piłkę nożną. to działa?

Sytuacja w Polsce

Mistrzostwa Polski – Nad wynikiem osiągniętym przez Polskę pracują drużyny awansowane na mistrzów Europy przez Ultralicę. Najnowsze wydanie od PDW, Illuminar Gaming i AGO ROGUE. PDW, który wystąpił w ćwierćfinale turnieju, był najwyżej, zdobywając tym samym pięć punktów w tabeli.

Biorąc pod uwagę najważniejszy ranking, Polska zajmuje obecnie czwarte miejsce. Są tuż powyżej Hiszpania, DACH (kraje niemieckojęzyczne – NiemcyI AustriaI SzwajcariaLuksemburg i Liechtenstein) Francja. Napoleon Nation znajduje się obecnie na szczycie tabeli, głównie za sprawą imponujących wyników w ostatnich edycjach, a ich reprezentanci przybyli na mecz i wygrali półfinały i finały. Dla Polski najlepszy występ miał miejsce latem 2020 roku, kiedy AGO ROGUE zdobyło nagrodę EU Masters.

Oto tabela teraz:

 1. Francja 104/67
 2. Doskok 94/56
 3. Hiszpania 86/57
 4. Polska 70/42
 5. Wielka Brytania 57/42
 6. Bagni 24/23
 7. Włochy 17/21
 8. Grecja 14/16
 9. Kraje Beneluksu 8
 10. Czechy i Słowacja 6
 11. Portugalia 4
 12. Kraje bałtyckie 3

Wznieś się po decydującym starciu z Supermasive Place.

Wielki sukces Polaków. Pojadą na Mistrzostwa Świata

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *