Polska przegrywa z Milkiem o mistrzostwo Europy

  • Piłkarz nie wyzdrowiał na czas po kontuzji odniesionej podczas Olympic de Marseille

Arcadius Milic, Piłkarz z Polski, Eurocup Kontuzja Miesiączka lewego kolana i Żaden gracz nie zostanie zastąpiony, federacja jego kraju potwierdzona oficjalnym oświadczeniem w poniedziałek o północy udaru mózgu. Napastnik, jeden z trzech najlepszych zawodników Hiszpanii na Mistrzostwach Europy (Szwecja, Polska i Słowacja), doznał kontuzji kolana ostatniego dnia Liqueur 1 we Francji, gdzie jego drużyna grała przeciwko olimpijskiemu Marseille Mets.

Po zbadaniu przez dr Ramona Gugota w Barcelonie jego leczenie nie pomogło mu odzyskać tego, czym był atakujący partner Roberta Lewandowskiego, mógł teraz grać jako jedyny pionier w najbardziej konserwatywnej organizacji lub jako uderzający partner Beast Clivis Jacobs Swirez .

Mimo kontuzji Milik dołączył do polskiego obozu, przygotowując się do mistrzostw Europy, przybył w samą porę i zadebiutował na Słowacji 14 czerwca. Po tym, jak 1 czerwca Polska przegrała 1:1 z Rosją, wrócił do drużyny i jak zwykle wznowił trzy kolejne sesje z kolegami z drużyny. Alarmy się jednak uruchomiły, gdy w niedzielę Milik wrócił do samotnego treningu na fałszywej wycieczce i wreszcie 24 godziny później PZPN oficjalnie ogłosiła, że ​​przegra Puchar Europy. „Od czasu przybycia fałszywego personelu medycznego reprezentacji Milik wiedział, że jego kontuzja nie jest poważna, ale bolesna i że może wyzdrowieć przed rozpoczęciem turnieju. Przez dwa tygodnie Milik przeszedł szereg zabiegów zgodnie z rygorystycznym planem. Jest ograniczona. Pozwoli mu to wrócić do pełnego obciążenia treningowego – wyjaśniła w oświadczeniu Polska Federacja. – Dzisiejszy trening (poniedziałek) będzie odpowiedzią na pytanie, czy kontuzja pozwoli 27-latkowi zagrać w ofensywie. Objawy, jakich doświadczył podczas sesji i dalsze dochodzenia potwierdziły, że kontuzja nadal trwa.

Ostatecznie federacja poinformowała, że ​​po konsultacji z trenerem Paulo Sousą, doktorem Jக்ssekiem Jaroszewskim i zawodnikiem ostatecznie zdecydowano, że Milik nie zagra w mistrzostwach Europy. – Jak przyznał piłkarz, pomimo rehabilitacji, Nie czuł się w stu procentach gotowy Weź udział w konkursie z pełnym zaangażowaniem” – podsumował.

Powiązane wiadomości

Bez Milika Polska straciłaby jeden z najlepszych konkurencyjnych aktywów. Pożyczony z Neapolu na Olimpiadzie w Marsylii w tym sezonie strzelił 10 bramek w 16 oficjalnych meczach rozegranych dla francuskiej drużyny od 23 stycznia do 23 maja 2021 roku. Utrata Milika nie była pierwszym ciosem, z jakim się spotkał. Eurocopa Selektor Palo Saus Sa. Jego druga gwiazda, Christophe Biotech (Hertha Berlin), doznał kontuzji kostki w połowie maja i ogłosił, że nie weźmie udziału w Eurocup z powodu swojej choroby.

Bez Milika i bez PiTecha praktycznie cała odpowiedzialność punktowa za Polskę spoczywa na barkach Robert Lewandowski, Kto jest zawodnikiem, który strzelił najwięcej goli w oficjalnych rozgrywkach w Europie w tym sezonie. W sumie zdobył 48 biegów w 40 meczach dla Bayernu Monachium.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *