Polska przegrywa z Milkiem o mistrzostwo Europy

  • Piłkarz nie wyzdrowiał na czas po kontuzji odniesionej podczas Olympic de Marseille

Arcadius Milic, Piłkarz z Polski, Eurocup Kontuzja Miesiączka lewego kolana i Żaden gracz nie zostanie zastąpiony, federacja jego kraju potwierdzona oficjalnym oświadczeniem w poniedziałek o północy udaru mózgu. Napastnik, jeden z trzech najlepszych zawodników Hiszpanii na Mistrzostwach Europy (Szwecja, Polska i Słowacja), doznał kontuzji kolana ostatniego dnia Liqueur 1 we Francji, gdzie jego drużyna grała przeciwko olimpijskiemu Marseille Mets.

Po zbadaniu przez dr Ramona Gugota w Barcelonie jego leczenie nie pomogło mu odzyskać tego, czym był atakujący partner Roberta Lewandowskiego, mógł teraz grać jako jedyny pionier w najbardziej konserwatywnej organizacji lub jako uderzający partner Beast Clivis Jacobs Swirez .

Mimo kontuzji Milik dołączył do polskiego obozu, przygotowując się do mistrzostw Europy, przybył w samą porę i zadebiutował na Słowacji 14 czerwca. Po tym, jak 1 czerwca Polska przegrała 1:1 z Rosją, wrócił do drużyny i jak zwykle wznowił trzy kolejne sesje z kolegami z drużyny. Alarmy się jednak uruchomiły, gdy w niedzielę Milik wrócił do samotnego treningu na fałszywej wycieczce i wreszcie 24 godziny później PZPN oficjalnie ogłosiła, że ​​przegra Puchar Europy. „Od czasu przybycia fałszywego personelu medycznego reprezentacji Milik wiedział, że jego kontuzja nie jest poważna, ale bolesna i że może wyzdrowieć przed rozpoczęciem turnieju. Przez dwa tygodnie Milik przeszedł szereg zabiegów zgodnie z rygorystycznym planem. Jest ograniczona. Pozwoli mu to wrócić do pełnego obciążenia treningowego – wyjaśniła w oświadczeniu Polska Federacja. – Dzisiejszy trening (poniedziałek) będzie odpowiedzią na pytanie, czy kontuzja pozwoli 27-latkowi zagrać w ofensywie. Objawy, jakich doświadczył podczas sesji i dalsze dochodzenia potwierdziły, że kontuzja nadal trwa.

Ostatecznie federacja poinformowała, że ​​po konsultacji z trenerem Paulo Sousą, doktorem Jக்ssekiem Jaroszewskim i zawodnikiem ostatecznie zdecydowano, że Milik nie zagra w mistrzostwach Europy. – Jak przyznał piłkarz, pomimo rehabilitacji, Nie czuł się w stu procentach gotowy Weź udział w konkursie z pełnym zaangażowaniem” – podsumował.

Powiązane wiadomości

Bez Milika Polska straciłaby jeden z najlepszych konkurencyjnych aktywów. Pożyczony z Neapolu na Olimpiadzie w Marsylii w tym sezonie strzelił 10 bramek w 16 oficjalnych meczach rozegranych dla francuskiej drużyny od 23 stycznia do 23 maja 2021 roku. Utrata Milika nie była pierwszym ciosem, z jakim się spotkał. Eurocopa Selektor Palo Saus Sa. Jego druga gwiazda, Christophe Biotech (Hertha Berlin), doznał kontuzji kostki w połowie maja i ogłosił, że nie weźmie udziału w Eurocup z powodu swojej choroby.

Bez Milika i bez PiTecha praktycznie cała odpowiedzialność punktowa za Polskę spoczywa na barkach Robert Lewandowski, Kto jest zawodnikiem, który strzelił najwięcej goli w oficjalnych rozgrywkach w Europie w tym sezonie. W sumie zdobył 48 biegów w 40 meczach dla Bayernu Monachium.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *