Polska przygotowuje się do wojny

Polska przygotowuje się do wojny

Wiceminister obrony Marcin Osieba ostrzegł „Istnieje poważne ryzyko wojny z Rosja W ciągu najbliższych trzech do dziesięciu latTo uzasadnia duże inwestycje twojego kraju w obronność.

W wywiadzie opublikowanym w polskiej gazecie „Digiczna Gazeta Prawna”Ociepa nalegał, aby jego kraj „Chwytaj czas, zanim Rosja wyzdrowieje” ze strat W wojnie ukraińskiej.

Wiceminister broni Zwiększenie budżetu obronnegoW 2023 r. osiągnie 20 500 mln euro i będzie stanowić 3% PKB PolskiOprócz zapewnienia nadzwyczajnego funduszu na wsparcie sił zbrojnych, dodatkowe 8500 milionów euro zostanie dodane do wydatków wojskowych.

Ostatnio minister obrony PolskaMariusz Błaszczak pamięta prognozę Około 120 000 milionów prac Euro na rozbudowę i modernizację polskiego wojska. Ta liczba będzie reprezentować „największą inwestycję w historii” kraju w tej dziedzinie i da Polsce „Największe siły lądowe w całej Europie”Według Błaszczaka.

Cel Polski Zwiększ liczbę profesjonalnych graczy do 300 000 (Wojsko polskie liczy obecnie 115 000 ludzi). W tym celu rząd zapewnia młodzieży możliwość rekrutacji Ochotnicza służba wojskowa jest odnawialna corocznie i płaci około 1000 euro miesięcznie. W nim „Essential Training in War” pierwszy rok i Dostęp do ważnych świadczeń państwowych Dla tych, którzy zdecydują się zostać w wojsku.

Polska rozpocznie rozmieszczanie rakiet Patriot w październiku

Za słowami polskiego wiceministra podążają działania. Wojsko Polskie Rozmieszczenie i testowanie systemu rakietowego Patriot rozpocznie się w październikuCarolyn Touchstone, dyrektor północnoamerykańskiego producenta broni Raytheon, powiedziała prasie.

Zauważono kamień probierczy Radary, generatory i systemy kierowania ogniem będą gotowe za kilka tygodni Są częścią złożonego systemu.

W listopadzie 2017 r. Polska stała się Pierwszy kraj Ameryka Zatwierdzony do sprzedaży zaawansowanego systemu Zintegrowany System Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej (IPCS) Patriot. Kraj na czele z Andrzejem Dudą otrzyma w sumie Dwie baterie po osiem pocisków każda, 208 pocisków Patriot PAC-3 MSE i 11 pociskówRozbrojenie, przeprowadzanie eksperymentów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *