Polska straci kluczowego zawodnika w meczu z Meksykiem w Katarze 2022

Meksyk /

ten Reprezentacja Polski W swoim pierwszym występie w Meksyku poniósł niezwykłą stratę Katar 2022Od pomocnika Jakub Moder Doznał poważnej kontuzji, która postawiła pod znakiem zapytania jego udział w Pucharze Świata.

Piłkarz Brighton i Hove Albion doznali kontuzji podczas meczu z Norwich City w Premier League. Moder wszedł 83 minuty, aby zastąpić Sully’ego Marcha, ale po pięciu minutach musiał odejść z pomocą ratowników medycznych.

Po zaistniałej sytuacji Brighton poinformował o powadze obrażeń w oświadczeniu. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego, co zapobiega jego uszkodzeniu przez długi czas”.

Jesteśmy nieco ponad siedem miesięcy przed Mistrzostwami Świata w Katarze 2022, a Moder będzie miał co najmniej sześć miesięcy na odzyskanie sił, aby móc wziąć udział w pierwszym meczu swojej drużyny przeciwko Meksykowi.

„To druzgocący cios dla Jacoba. Poczynił dla nas duże postępy w tym sezonie i właśnie grał Kluczowa rola w awansie Polski do Mistrzostw Świata zwycięstwo nad Szwecją. Graham Potter, dyrektor angielskiego klubu.

Reprezentacja Polski i trójstronny Są częścią grupy C Pucharu Świata i zmierzą się ze sobą 22 listopada 1 Katar 2022.

RGS

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.