Polska vs. Szwecja na żywo i reżyseruje: zmierzą się ze sobą w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 | Oglądaj bezpłatnie i online w DirecTV Sports | RMMD | Razem Sport

Polska Rozbije się we wtorek 29 marca wcześniej Szwecja bezpośredni | bezpośredni | Na mecz Mistrzostw Świata 2022, który odbędzie się w Katarze. Aby dowiedzieć się o wszystkich incydentach, możesz śledzić minutę po minucie na stronie internetowej El Comercio.

Wyglądać: Streaming meczów na żywo online: jak oglądać dzisiejsze transmisje piłkarskie na żywo

Zbliża się ważne spotkanie między Polską a Szwecją, gdzie jeden z dwóch krajów nie weźmie udziału w mundialu, a drugi weźmie udział w losowaniu w piątek 1 kwietnia o godzinie 11:00

Szwecja bez swojej supergwiazdy Zlatana Ibrahimovicia pokonała Czechy (1:0) w dogrywce w czwartek i zmierzy się z Polską w finale Mistrzostw Świata 2022.

Polska vs. Szwecja: międzynarodowe stoły

Wszyscy w Hiszpanii będą mogli obejrzeć ten mecz od 20:45. Jeśli mieszkasz w Peru, Kolumbii lub Ekwadorze, możesz to zobaczyć od 13:45. Jeśli jesteś w Argentynie, Chile, Urugwaju, Paragwaju lub Brazylii, możesz nadrobić zaległości od 15:45. Dla terytorium Meksyku i Ameryki Środkowej mecz rozpoczyna się o godzinie 12:15.

Polska vs. Szwecja: kanały telewizyjne do obejrzenia meczu

Jeśli chcesz zobaczyć wspaniały transfer gry, aby przejść Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze pomiędzy Polska i Szwecja Możesz to zrobić z Hiszpanii za pośrednictwem RTVE.es. Aby złapać spotkanie z Ameryki Południowej, możesz to zrobić za pośrednictwem DirecTV Sports, podczas gdy w Meksyku włączony jest sygnał Blue to Go Video Everywhere.

Grupa kierowana przez Roberta Lewandowskiego zakwalifikowała się natychmiast po tym, jak Rosja, jej drugi półfinalista, została wydalona za najazd na Ukrainę.

W przypadku Szwecji mieli wyrównany mecz z Czechami, ponieważ obie drużyny miały okazje do zdobycia bramki, a Szwedzi zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w dogrywce, strzelając bramkę Robina Quaisona (110. minuta, 1). ). -0).

„Nie wolno nam zapominać, że pozostała tylko jedna gra i to ona jest najważniejsza”, Quaison ogłosił po meczu. O szansach Szwecji w finale napastnik powiedział: – Będziemy musieli strzelić więcej goli i walczyć tak, jak we wszystkich kwalifikacjach, i wierzę w nasze szanse.

Polska vs. Szwecja: możliwe linie

Polska: Chińczyka. Berezinsky, Glick, Bednarik; Cash, Krechowiak, Żurkowski, Rica; Moder, Zełenski; Lewandowski

Szwedzki: Olsena. Danielson Lindelof, Nelson Augustinson; Claesson, Svanberg, Olson, Forsberg; Kulusewski, Izaak

standardowo

wiedzieć więcej

Polecany film

Peru vs.  Paragwaj: Spójrz na wszystkie możliwe scenariusze, aby dotrzeć do play-offów
Reprezentacja Peru dotarła do ostatniego terminu eliminacji Kataru 2022, wygrywając mecz play-off. Zobacz inne scenariusze.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.