Polska Wampirów: Szkielet „Kobiety Wampir” odnaleziony w Polsce | W tej chwili

Dziękuję Serwisy społecznościowe Możemy dowiedzieć się o wydarzeniach dziejących się dzisiaj na całym świecie, z których wiele fascynuje nas lub zaskakuje, ponieważ okazuje się, że jest to coś niezwykłego lub tajemniczego.

Ostatnio zostało to zrobione Wirusowy W sieciach społecznościowych niektórzy ludzie znaleźli szkielet osoby „Dziewczyna wampirów”.

Możesz również przeczytać: Poznaj legendę o Tebiolotlu, meksykańskim bogu wstrząsów

Jak czytasz, archeolodzy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (Polska) odkryli szkielet wampirzej kobiety i zgodnie z ich obserwacjami zapewniają, że na kościach znajdują się ślady praktyk „antywampirycznych” z XVII wieku. .

Oprócz tego zaskakującym szczegółem jest odkrycie grobowca dziwnej kobiety na obrzeżach Pitagos. Co ciekawe, zwłoki mają kosę na szyi i zostały umieszczone na dużym palcu lewej stopy w ramach rytuału, aby zapobiec ponownemu powstaniu zmarłego.

Śledczy odkryli, że kobieta miała na głowie jedwabną czapkę i drogie ubranie, które wskazywało na jej wysoki status społeczny. Również wystający przedni ząb jest cechą twarzy związaną z wampirem w oczach przesądnych mieszkańców. Tych oznaczonych jako czarownice lub wampiry obywatele boją się nawet po śmierci.

Możesz być zainteresowanym także tym: Szczenięta obwiniają koleżankę za złamanie krzesła | Wideo

„Zabezpieczenia przed powrotem zmarłych obejmują odcinanie im głów lub stóp, kładzenie zmarłych twarzą w dół, gryzienie ich na ziemi, palenie i miażdżenie kamieniami”Wyjaśnił prof. Darius Polinsky, który prowadził śledztwo.

Według archeologów kobieta została pochowana z wielką starannością, co jest zaskakującym szczegółem, biorąc pod uwagę tradycyjne zwyczaje przeciwko tak zwanym „wampirom”. Sierpak „Nie została umieszczona w pozycji poziomej, ale gdyby zmarły próbował podnieść się za szyję, głowa często byłaby skaleczona lub posiniaczona”.Polinsky wyjaśnił. Z kolei zamek „Oznacza zamknięcie fazy i niemożność powrotu„, on dodał.

Polecamy: Snoop Dogg jest samozwańczym fanem Vicente Fernandez

Wreszcie, najbardziej imponujące w tej historii jest to, że jest to pierwsze odkrycie dokonane w Polsce, a więc najbardziej wyjątkowe i najważniejsze odkrycie dokonane w tym regionie w ostatnich latach.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.