Polska wstrzymuje informacje w sprawie Nord Stream

Polska wstrzymuje informacje w sprawie Nord Stream

Europejscy śledczy podają, że Warszawa próbowała zataić wrażliwe dane i sprzeciwiała się współpracy przy śledztwie w sprawie eksplozji odgałęzień gazociągu. Nord Stream.

Amerykańska gazeta Dziennik Wall Street Powołując się na źródła, z których rzekomo przeprowadzono atak Ukraina Przez Polskę napotykał przeszkody wynikające z braku współpracy ze strony polskich władz.

Według gazety polskie władze opieszale dostarczały kluczowych informacji i zataiły dowody swoich ruchów Oskarżony o bycie sabotażystami.

Warszawa nie odpowiedziała na pytania zadane w ramach śledztwa, które doprowadziło do Zniekształcenia i sprzeczne informacjeWedług źródeł europejskich badaczy.

Śledztwo skłania się ku przypuszczeniu, że atak nastąpił z Ukrainy Polska; Trudno jednak ustalić, czy sabotaż został zaplanowany za wiedzą ówczesnego rządu polskiego, gdyż Warszawa nie była skłonna do współpracy.

eksplozja Nord Stream

Informatorzy wskazują, że kilka polskich agencji bezpieczeństwa odmówiło jego udostępnienia Obrazy wideo z kamer monitoringu; Urzędnicy z różnych organizacji albo nie odpowiedzieli, albo przeinaczyli informacje.

Niemieccy śledczy doświadczyli znacznych opóźnień przed spotkaniem ze swoimi polskimi odpowiednikami, Tworzy poczucie niechęci do współpracy.

Początkowo za możliwe działania uznano eksplozje na gazociągach Nord Stream odkryte 26 września 2022 roku. Zaplanowany wandalizm.

W lutym 2023 roku dziennikarz Seymour Hersh opisał spisek ekipy Bidena. Amerykański wywiad Wysadzić gazociągi przy pomocy norweskich sabotażystów.

Dziennik Wall Street Za odpowiedzialnego uznano już wysokiego rangą ukraińskiego oficera wojskowego Eksplozje.

Prezydent Rosji Władimir Putin, ujawniło możliwość, że gazociągi mogły zostać zdetonowane przez USA lub inne podmioty na ich żądanie. DJ

To interesujące

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *