Polska wygrała po 15-minutowej przerwie spowodowanej upadkami

To była 77. minuta meczu, który odbył się na stadionie Air Albania, kiedy mecz został przerwany bez szans, Karol Świderski rozegrał pierwszy mecz dla Polski i otworzył mecz. Gdy polski napastnik świętował bramkę ze swoimi kolegami z drużyny, miejscowa publiczność zaczęła rzucać najróżniejszymi rzeczami w polskich piłkarzy, którzy rzucili się na pomoc.

Albańscy gracze zmierzyli się z trybunami, aby dokończyć rzucanie przedmiotami swoim fanom, co stało się dziś najbardziej żenującym obrazem w sporcie. po tym, co się stało Francuski sędzia Clement Turpin postanowił przerwać mecz na chwilę, aż sytuacja się uspokoi i mecz będzie mógł być kontynuowany.

Po około piętnastu minutach oczekiwania Turpin postanowił wznowić mecz i rozegrał ostatnie trzynaście minut meczu, który ostatecznie wygrała Polska.. Polacy wykorzystują remis Anglii z Węgrami do zacieśnienia rankingu w grupie A, zajmując drugie miejsce trzy punkty za Anglikami.

Albańscy kibice już wcześniej odśpiewali hymn Polski i podczas meczu używali pochodni. Zobaczymy, jakie kroki podejmie UEFA po kłótniach, które miały miejsce, ale kara nałożona na Federację Albańską ma być bardzo surowa, ponieważ główny europejski organ jest bardzo typowy w tego typu sytuacji.

Logo Albanii

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *