Polska wygrała Taekwondo Open przez hiszpańską drużynę po dodaniu 17 medali

Czas na naukę: <1 Minuta

Hiszpańskie taekwondo nie mogło lepiej rozpocząć nowego cyklu zawodów Po zwycięstwie w drużynach i zdobyciu 17 medali na G1 Open w Polsce, Zagrał w Warszawie w ten weekend

W pierwszym dokładnym teście typu po ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio na hiszpańskie tournee w Polsce złożyły się ośrodki wyczynowe oraz stypendia przyznane kadrze narodowej, ujawniające doskonałą pozycję konkurencyjną i niemal zdominowane przez wszystkie kategorie w jednej z najcenniejszych imprez. w kalendarzu.

Hiszpańskiej delegacji przewodniczyła Adriana Cerezo, najnowsza wicemistrzyni olimpijska i aktualna mistrzyni Europy, która otrząsnęła się z rozczarowania ostatnimi mistrzostwami Europy do lat 21 i wygrała konkurs w swojej kategorii (-49 kg) na najwyższym poziomie. Laura Rodriguez z Madrytu (-53), Hugo Arillo (-58), John Zorgera (-63), olimpijczyk Xavi Perez (-68), Daniel Rose (-87) i Ivan również wspięli się na szczyt stawki. Garcia (+87).

Marcos Caballero (-68 kg), Danny Cusada (-74) i Alma Perez (-53) zdobyli srebrny medal o krok od zwycięstwa. Olimpijczyk hiszpańskiej drużyny Adrian Vicente (-58), Adrian del Rio (-63), Raman Ruiz (-74), Andrew Perez (-87), Arlet Artis (dzięki za brązowy medal) -57), Jon Magdalena (- 62) I Miriam Garcia (-62).

Po zwycięstwie w Polsce Hiszpanie szykują walizki do wyjazdu do Turcji zamiast przez Hiszpanię, gdzie w przyszły weekend zagrają w Pucharze Prezydenta, kolejny wymagający start do hiszpańskich walk taekwondo i zwycięstw odniesionych w Warszawie.

Źródło: COE
You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *