Polska wygrywa w Brazylii i gra z Hiszpanią

Polska wygrywa w Brazylii i gra z HiszpaniąEFE
Madryt

31.12.2023 o godzinie 16:27
środkowoeuropejskiego


Polska, która pokonała Brazylię (3:0), zmierzy się z HiszpaniąW ostatnim dniu fazy grupowej United Cup, Playoff o pierwsze miejsce i bezpośredni dostęp do ćwierćfinału.


Iga Świątek wygrała w Perth mecz z Hadad Mia 6:2. Następnie Hubert Hurkacz pokonał Thiago Seybotha Wilde'a 6:7 (4), 6:2 i 6:3 i przypieczętował zwycięstwo 3:0 polskiej pary w grze podwójnej.

W zaplanowanym na 1 stycznia starciu Hiszpanii, która w dniu otwarcia pokonała Brazylię, z Polską, obie drużyny będą walczyć o bezpośrednie przejście do ćwierćfinału, a jedna z nich zwiększy swoje szanse na kontynuację turnieju w roli najlepszego drugiego miejsca umieszczone wykończenie.

Gra w grupie E w PerthChiny pokonały Czechy 3:0 po zwycięstwie Qinwen ZhengPere Ripa pokonał obecną mistrzynię Wimbledonu Marketę Vondrousovą 6:2, 2:6, 6:1. Zichen Zhang pokonał Jiriego Lehkę 5:7, 6:3, 6:4. W grze podwójnej Zhang i Zeng pokonali Vondrousovą i Lehkę 6:1, 6:2.


Trzecim krajem w tej grupie jest Serbia. Jeszcze nie zagrał w turnieju.

W meczu grupy F pomiędzy Holandią i Norwegią w Sydney reprezentacja Holandii zwyciężyła w deblu mieszanym.. Wcześniej Talon Kriegspoor przegrał 6:3, 6:4 z Casperem Ruudem, a Arantxa Rus pokonała Malena Helko 7:6, 6:1.

Chorwacja, trzeci kraj w grupie F, jeszcze nie rywalizowała.

Włochy i Niemcy są w grupie D. Spotkali się w Sydney i pokonali Niemcy 2:1. W grze podwójnej Alexander Zverev pokonał Lorenzo Soneko 7:6 (5), 3:6 i 4:6, a Angeline Gerber i Zverev pokonali w grze podwójnej Angelicę Moratelli i Soneko 6:3 i 6:0. Jasmin Poulini pokonała Kerber 6:4, 7:5.


Francja, trzecia w grupie D, jeszcze nie rozegrała meczu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *