Polska wymienia Mi-24 na amerykańskie śmigłowce

ten Polskie Siły Zbrojne Rozważ oferty Boeing Y godz Aby zmienić swoich weteranów Helikoptery szturmowe Młyn MI-24 Za pomocą Projekt Krug. Pilna decyzja, jak stwierdził na portalu społecznościowym minister obrony Marius Błoschak: chcemy, aby jeden z tych dwóch serwisów wkrótce dołączył do służby w polskim wojsku.

Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę Polska dąży do przyspieszenia modernizacji Siły zbrojneWśród innych projektów z Kruk ma na celu zastąpienie Helikoptery szturmowe Tysiąc MI-24 Kraj wywodzi się z okresu, kiedy wchodził w skład Układu Warszawskiego.

W związku z wycofywaniem się Polski ze swoich sojuszników w Unii Europejskiej sankcje dotyczące jej polityki sądowej i energetycznej wpłyną na preferencje śmigłowców Airbusa, pozostawiając Boeinga i Bella jedynymi finalistami. AH-64E Apache i AH-1Z Wąż Odpowiednio.

Nieoficjalnie wiadomo, że zawiera ofertę Boeinga Natychmiastowa dostawa określonej liczby Helikoptery szturmowe Apache Jeśli ta opcja jest wybrana z poprzedniej wersji AH-64D, aż do pojawienia się nowej AH-64E. Jeśli oferta Boeinga będzie dobrze prosperować, zostanie zmodernizowana do wariantu AH-64D, gdy tylko zostaną dostarczone nowe samoloty. Strażnik ApaczówStandard armii amerykańskiej lub armii amerykańskiej.

Zależny godz AH-1Z WążWiadomo, że strona amerykańska może Aż 27 śmigłowców z Korpusu Piechoty Morskiej USA jest dostępnych dla polskiego lotnictwa wojskowego Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC) został niedawno zarezerwowany w ramach restrukturyzacji swojej floty powietrznej.

Departament Stanu zbudował również 12 nowych wycieraczek dla Pakistanu, które nigdy nie zostały dostarczone z powodu odległej polityki Waszyngtonu i Islamabadu podczas kryzysu afgańskiego. Nie można wykluczyć, że w sytuacji kryzysowej, takiej jak obecna, Polska potrzebuje jej szybko” Wzmocnienie odporności na czołgi w obliczu rosyjskiego zagrożeniaZrób niektóre z nich Śmigłowce szturmowe w pogotowiu.

Ich filozofie projektowania są różne. Nowoczesny AH-64E Strażnik Apaczów Jest to ciężki i bardzo skomplikowany samolot pierwszej klasy, eksploatowany obecnie przez jednostki śmigłowców szturmowych US Army, w tym wysyłane do Polski. Helikopter ma różne czujniki, w tym układ optoelektroniczny i radar. Długi łuk. Ten ostatni element umożliwia AGM-114 wystrzeliwanie pocisków ziemia-powietrze Piekielny ogień Longpo A jego następcami są najnowsza generacja AGM-179 Połączony pocisk powietrzno-lądowy (JAGM) jest naprowadzany przez radar przeciwko niezliczonym celom, w tym czołgom i innym pojazdom opancerzonym. Oprócz Apache Jest uzbrojony w automatyczną artylerię 30 mm, rakiety 70 mm i niedawno zintegrowany izraelski pocisk Rafale. Kolec.

Pomimo zastosowania małej ładowności i uzbrojenia, AH-1Z Wąż Będzie wymagać niewielkiej logistyki i łańcucha dostaw, a także łatwej konserwacji, aby spełnić wymagania USMC, co znacznie upraszcza jego wdrażanie na wyświetlaczach dalekosiężnych. Ponadto platforma dostarcza 85% społeczności taktycznego śmigłowca transportowego Bell UH-1Y. Zatruć. Ta formuła łączenia AH-1Z/UH-1Y została wybrana przez Czechy.

Jeden z kluczy Projekt Krug, który trwa od lat, może zaufać helikopterowi wyposażonemu w inteligentne rakiety powietrze-ziemia, czego nie ma w starszym Mi-24. (Julio Msza Szansa)

Na zdjęciu: Polska zmienia śmigłowce Mil Mi-24. (fot. Cezary Piwowarski)

Copyright © Grupo Edefa SA Powielanie tego artykułu w całości lub w części jest zabronione bez uprzedniej zgody i zgody wydawnictwa.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.