Polska wzmocni bezpieczeństwo granic i współpracę europejską przed ingerencją Rosji

Polska wzmocni bezpieczeństwo granic i współpracę europejską przed ingerencją Rosji

Polski rząd wzmocni granice Polski z Białorusią oraz zacieśni współpracę z krajami bałtyckimi i Finlandią w celu stworzenia wspólnego frontu przeciwko Rosji w obronie wschodniej flanki NATO.

Reklama

Polska W zeszłym tygodniu ogłosiła szybką modernizację Zakaz W granica z Białoruś. Prace nad uszczelnieniem i wzmocnieniem granic rozpoczną się wkrótce i zostaną utrwalone Kraje bałtyckie I FinlandiaZdaniem premiera Donalda Tuska.

Ostatnie działania nowego rządu są przykładem jego zaangażowania na rzecz jego wzmocnienia Współpraca wewnątrzeuropejska zamówienie Ogólna ochrona z tom. Zatem sytuację na wschodnich granicach UE rozpatrywa się nie tylko pod kątem migracji, ale także pod kątem bezpieczeństwa przed Rosją.

EstoniaPartner w obronie NATO wschodniej flanki i kraju graniczącego z Rosją Nie należy lekceważyć Możliwości i cele Kremla.

Andrzeja SzejnyWiceminister spraw zagranicznych Polski powiedział, że propozycja rządu „obejmuje system kontroli obwodowej, system obrotowych kamer do monitorowania przemieszczania się migrantów, oczywiście będziemy zbierać, zebraliśmy już doświadczenia graniczne. Strażnicy i inne służby w ostatnich dwóch lat. Będziemy współpracować z innymi służbami naszych krajów sojuszniczych.”

Dla Miko Haljasa, ambasadora Estonii w Polsce, ważna jest ocena, „jak Rosja zreorganizuje swoje zdolności wojskowe za 3–4 lata”, ale nie powinniśmy zapominać o tym, „jeśli będziemy w stanie wystarczająco pomóc Ukrainie”. Aby odnieść sukces, pokrzyżuje także plany Rosji. Pod tym względem „Estonia, Łotwa, Litwa i Polska są A rolę przywódczą. Musimy także być próbującymi Inspiracja Dla innych, żeby oni też poruszali się z odpowiednią prędkością”.

Eksperci twierdzą, że Rosja będzie w dalszym ciągu podejmować próby destabilizacji wschodniej flanki NATO

Eksperci zauważają, że granice Europy Wschodniej będą celem rosyjskich działań, ale nie tylko fizycznie. Błędna informacja.

Agnieszka Lecukka, ekspert ds. Rosji w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, uważa, że ​​Moskwa „będzie nadal wdrażać”. niestabilność przeciwko krajom NATO i wschodniej części sojuszu.” Rosyjscy urzędnicy wielokrotnie powtarzają, że Polska ma ambicje imperialne i że Polska chce zająć część lub część Ukrainy. Białoruś”. W tym sensie, zdaniem eksperta, ostatnie działania polskiego rządu utwierdzają opinię publiczną, że Rosja i Białoruś powinny dysponować dużą armią.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *