Polska zabija 6 milionów ptaków z powodu ptasiej grypy

Ostatnia wiadomość

Polska zabija 6 milionów ptaków z powodu ptasiej grypy

26 kwietnia 2021

Polska – Polska musi zabić 6 milionów ptaków, aby poradzić sobie z rosnącymi ogniskami ptasiej grypy w ostatnich miesiącach. „Po raz pierwszy mamy do czynienia z tak dużym kryzysem” – powiedział Andrzej Daniel z Polskiego Związku Hodowców Drobiu.

Daniel powiedział, że od początku roku do ostatniego dnia zdiagnozowano 19 202 chorób. W otchłani wielkopolskiej (pododdział regionalny) będzie przeważać 69, z 1,5 mln ptaków, a na Mazowszu ponad 3,7 (64). Milion.

Ostatni przypadek grypy odnotowano 31 marca w polskiej prowincji Lupus Vyotoship. Wskazuje, że poprzednią epidemię zdiagnozowano w tym samym kraju pod koniec grudnia 2019 r Amazon Tele.

Spodziewane są straty w branży drobiarskiej w Polsce, ponieważ niektóre gospodarstwa muszą zostać zamknięte po wybuchu epidemii i środki podjęte w związku z obecną epidemią wirusa koronowego. Rocznie kraj otrzymuje około 3,4 miliarda dolarów z eksportu.

Z redakcji Elcitio Avacola


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *