Polska zadebiutowała pokonując Argentynę w FIVB Mistrzostwach Świata U-21 – El Sol de Leon

Polska zadebiutowała pokonując Argentynę w FIVB Mistrzostwach Świata U-21 – El Sol de Leon

brak większych problemów i niepowodzeń, Polska zadebiutowała prawą nogą w tym Mistrzostwa Świata Siatkówka Poniżej 21 lat Jest to kwestionowane w Lyonie. Europejska seksteta swój pierwszy mecz rozstrzygnęła w trzech setach przeciwko Argentynie.

Subskrybuj nasze cyfrowe wydanie

Kurtyna otworzyła się na krainie europejskiej grupy obuwniczej pojawił się w uczciwa kopuła Z większą solidnością w grze obronnej z większą siłą w strzałach z Dominiką Percicą w roli głównego producenta. Polska pokonała rywala z Ameryki Południowej wynikiem 25:17.

z pierwszym drżeniem, Argentyna zmieniła tempo grupy drugiej Tam, gdzie utrzymywał parytet na tablicy wyników, Dalma Nicole Perez awansowała w ataku dodając do polskiego obszaru jednostki z piłkami, takie jak Avril Garcia, mimo walki o wynik, sekstet prowadzony przez Jakuba Glusazzka Wynik był ponownie remisowy 27-25.

To może Cię zainteresować: 15 drużyn „guanajuas” potwierdzonych na sezon 23-24 ligi TDP

W celu przedłużenia spotkania „Panteritas” otwiera trzeci akt z kilkoma jednostkami do przoduPolska nie była daleko w tyle i odpowiedziała mocnym murem, który zneutralizował wiele strzałów z Ameryki Południowej. Poza błędami przy odbiorze i przy zagrywce, Argentyna odpuściła mecz.Drużyna europejska zakończyła punktowanie z wynikiem 25-23tym samym, z którym zremisował swoje zwycięstwo w dwóch setach.

To byli liderzy tego postu Dominika Birchała Wyprzedził Polaka z 14 punktami. Potem osiem ataków i sześć bloków Natalii Rejment Z 10. Po stronie argentyńskiej prowadził Delma Perez z 16; 14 ataków, 1 blok i 1 serwis.

Wcześniej kopuła galerii mieściła dystans między nimi serbski i chińskipojedynek wygrany w częściach przez reprezentanta Europy Południowo-Zachodniej 26-24, 25-21 i 26-24.

Do drugiej rundy, która odbędzie się w piątek Argentyna zmierzy się z Serbią o 11:00chwila Starcia między Polską a Chinami o godzinie 14:00..

tablica

grupy 1 2 3
Polska 25 27 25
Argentyna 17 25 23

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *