Polska zakwalifikowała się, pozostawiając Zlatana Ibrahimovicia bez Pucharu Świata | Piłka nożna | Sporty

Polska zakwalifikowała się, pozostawiając Zlatana Ibrahimovicia bez Pucharu Świata |  Piłka nożna |  Sporty

Świadkiem tego zdarzenia był Stadion Śląski w Katowicach, zwany „Kotłem Czarownic”. Polskie delirium po kwalifikacjach do Kataru 2022 Zasłużone zwycięstwo 2:0.

W związku z wykluczeniem reprezentacji Rosji z rozgrywek FIFA i UEFA, reprezentacja Polski w drodze na mistrzostwa świata automatycznie zakwalifikowała się do finału.

On Pojedynek Tytanów pomiędzy Robertem Lewandowskim i Zlatanem Ibrahimoviciem Ostatecznie nie było tak, że Szwed spóźnił się na mecz, bo na boisko wszedł dopiero w ostatnich minutach meczu.

Po Zaczynasz pełen wahania Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą już od drugiego kwadransa Szwedzi zaczęli kontrolować sytuację W 19. minucie Forsberg był bliski otwarcia wyniku.

Niecelność w ataku Polaków z A Lewandowski utonął w znakach Brak umiejętności podejmowania akcji przez całą pierwszą połowę meczu zaprzeczał zdolności Szwecji do ciągłego stwarzania okazji, mimo że ich nie wykorzystywały.

Mecz musiał zostać tymczasowo przerwany w 44. minucie. Ze względu na problemy techniczne z oświetleniem, które zostały szybko rozwiązane.

Wkroczyła polska radość W 49. minucie Carlstrom ewidentnie wykonał rzut karny na Krychowiaku Który Kapitan Transformers LewandowskiCo powoduje delirium na trybunach.

Stamtąd, Szwecja ponownie się obudziła, ale Polska była zadowolona z utrzymania swoich stanowisk I czekaj na kontrataki.

w tym Minuta 72, Zełenski Przechytrzył Danielsona i ukradł mu piłkę w oportunistycznym manewrze w bezpośredniej konfrontacji. Pokonaj Olsena.

Stamtąd, Polacy byli już obecni w Katarze Zadowalali się udaremnieniem postępu, który Szwecja desperacko próbowała osiągnąć.

the Wejdź do gry Wypisać W 79. minucie to nie wystarczyło Nie martwcie się więc o Polaków.

Szwecja, która właśnie pokonała Czechy bramką zdobytą w dogrywce, zmarnowała wiele okazji do zdobycia bramki, zdobywając bramkę. Lewandowski jest świetny, ale brakuje mu dużej współpracy na szczycie Polska obrona zadowoliła się zatrzymaniem autobusu w okolicach Szczęsnego.

Tym zwycięstwem, oprócz zakwalifikowania się do finału Kataru, Polska przełamała magię, którą zdawała się nieść w konfrontacjach ze Szwecją, która udaremniła jej awans w Pucharze Europy w 2000 i 2004 roku.