Polska zaszczepi swoich obywateli …

Według ostatniego spisu ludność Polski wynosi ponad 40 milionów, w porównaniu z 47 milionami w Hiszpanii. Oba kraje zaczęły szczepić, ale teraz warszawski rząd, który wie, jak robić rzeczy lepiej, ma już ich dość, ponieważ gwarantuje, że zaszczepi wszystkich Polaków w ciągu 20 dni. Za 20 dni.

Zapamietaj to Puntarenas SanchezZ powodzeniem i dumą obiecał zaszczepić 70% Hiszpanów we wrześniu, nawet do końca sierpnia.

I powiedział 20 dni temu.

Szczepionki mogą ci się bardziej lub mniej podobać, a teraz, jeśli ich używasz, używaj ich dobrze. Mniejsza satysfakcja i większa wydajność. Polacy po raz kolejny udowodnili chwalebną konfrontację hiszpańskiego rządu.

Teraz zaczyna się posługa prawdy: musimy odtworzyć teraźniejszość i przeszłość. Teraz słyszę to coraz częściej i pod różnymi kątami, prawie zawsze w strumieniu Kontrakt na biden w cyberprzestrzeni kosztem Dnia Ziemi i zmian klimatycznychOkazuje się, że globalne ocieplenie jest spowodowane wirusem koronowym. Tak. Być może jest to nowy „dowód naukowy”.

Zamiast globalnego ocieplenia cierpimy z powodu ocieplenia psychicznego.

Cóż za niezawodny wyścig!

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *