Polska zdobywa wyróżnienia na trampolinie Quattro

Polska zdobywa wyróżnienia na trampolinie Quattro

Kamil StochDwukrotny mistrz olimpijski z Igrzysk w Soczi w 2014 r. dodał kolejną perełkę do swojego rekordu, gdy po zwycięstwie w Bischofshofen (Austria) został Drugi tyczka zapisał się do Cuatro Trampolinespo tym jak to zrobił Adam Male 16 lat temu.

Stoch, który zdał egzamin końcowy „Vierschanzentournee”, zajął drugie miejsce, wyprzedzając Austriaka Michaela Haybocka W Bischofshofenie. Gdzie Norweg popełnił błąd w ostatnim skoku Daniela Andre Tandy’egolider na początku dnia, który w mistrzostwach zajął smutne dwudzieste szóste miejsce na trzeciej pozycji za kolejnym Polakiem, Piotr Żyładrugi w ten piątek.

Urodzony 29 lat temu w Zakopanem Stoč odziedziczył po Małyszu linie polskiego skoczka – czterokrotnego zdobywcy Pucharu Świata i trzykrotnego srebrnego medalisty olimpijskiego – który wyraźnie zwyciężył w prestiżowych Mistrzostwach Świątecznych, czym w swojej historii zastąpił Słoweńca. Piotra Brevkeco w ubiegłym roku zakończyło passę siedmiu zwycięstw Austrii.

Zyla i Kot nałożyli lukier na tort

Stefana KraftaZwycięzca dwa sezony temu pokonał nowego właściciela Złotego Orła i jego współlokatora, HypokPierwszy test sześćdziesiątej piątej edycji na stacji Oberstdorf w Niemczech.

Jednak ostatni Austriak, który wziął udział w turnieju, oddał prowadzenie w mistrzostwach na rzecz Stocha – zwycięzcy Pucharu Świata 2013–2014, w którym zdobył bramkę na trampolinie quattro – po zajęciu trzeciego miejsca w Garmisch-Partenkirchen, również w Niemczech. Gdzie zwyciężył w Nowy Rok przed biegunem, Tandy.

Stoch pozuje z czterema kubkami na trampolinieAngelika Warmuth

W Bergisel w Innsbrucku Tandy powtórzył swoje zwycięstwo w dzień naznaczony burzliwą pogodą i silnym wiatrem, co opóźniło zawody do czasu, aż sędziowie zdecydowali o ich zawieszeniu i ocenie końcowego wyniku próby w eliminacjach indywidualnych. Roberta Johanssona, był drugi; I rosyjski Jewgienij Klimowtrzeci.

Zyla i Kot nałożyli lukier na tort

Zwycięstwo Stocha nastąpiło w A Ekscytujący dzień dla polskich skokówna warunkach Piotr ŻyłaPróbami na 131 i 137 metrów zajął w Bischofshofen trzecie miejsce, wykorzystując ogromną porażkę Tandy’ego – 117 metrów w rundzie decydującej i 26. na końcu – zakończył turniej na drugim miejscu, ze stratą 35,3 punktu do 997 i 8 z jednym wygrał jego rodak.

Polska znalazła się na trzecim miejscu w pierwszej czwórce „Vierschanzen”: Masaż Kuta Dojechał na piątym miejscu i wspiął się na ostatnie czwarte miejsce, tracąc siedem i pół punktu do 941,8, dzięki czemu Tandy zapewnił sobie co najmniej trzecie miejsce w prestiżowym turnieju bożonarodzeniowym, w którym uczestniczyli Austriacy. Manuela Vitnera I Kraft Byli piąty i szósty. Jej najnowszym zwycięzcą jest wspomniany już Peter Brevke, czternasty.

Według standardów

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *