Polska zmienia stadion na mecz towarzyski z Chile z powodu pęknięć w suficie

Zespół Chile

Władze ujawniły pęknięcie w kawałku, który umożliwia wypełnienie dachu warszawskiego Stadionu Narodowego, gdzie Polska i Chile zagrają w środę pożegnanie z drużyną Roberta Lewandowskiego przed katarskim mundialem 2022. Zmiana stadionu pozostawi bez szans 13 tys. oglądanie międzynarodowego meczu towarzyskiego.

Robert Lewandowski wielką nadzieją Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze
© Wycieczki po WarszawieRobert Lewandowski wielką nadzieją Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Nowość ostatniej minuty wypełni mecz towarzyski zaplanowany na najbliższą środę pomiędzy dwoma zespołami Polska i Chilew ramach pożegnania przedstawicieli europejskich przed ich udziałem w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Scenariusz zaplanowany na mecz towarzyski był następujący: Stadion Narodowy w WarszawieInspekcja wykazała jednak poważne pęknięcie konstrukcji podtrzymującej podnoszony dach, w szczególności kawałek stali i liny wielkości samochodu, które trzeba będzie naprawić lub wymienić.

Efekt jest taki, że stadion zostanie zamknięty, a mecz towarzyski zostanie rozegrany na stadionie Mijskiego Lijy Warszawa M. Marszałka Józefa Piłsudskiego, bardziej znany jako Stadion Wojska Polskiego im. Józefa Piłsudskiego, ku czci żołnierza, który dowodził niepodległością swojego kraju podczas I wojny światowej.

13 000 osób zostało wykluczonych

Zmiana stadionu doprowadzi do drugiego problemu dla organizatorów, a mianowicie, że wymiary Stadionu Wojska Polskiego, na którym gra stadion Legii Warszawa, będą znacznie mniejsze, a pojemność zmniejszy się o ponad 30 proc., z 44 do 31 tys. .

Z tego powodu PZPN ogłosił, że bilety zostaną w całości zwrócone i nastąpi druga sprzedaż biletów. Polski minister sportu Kamil Bortnizok wyraził ubolewanie, że wielu kibiców „nie będzie chciało” oglądać ostatniego meczu Polski przed mundialem.

Pamiętajcie, że w Redgol będziecie mogli oglądać na żywo, na żywo iw Full HD dwa mecze towarzyskie europejskiej trasy chilijskiego zespołu. W środę 16 dni nie przegap Polski i Chile z Warszawy (14:00), a w następną niedzielę 20 Słowacja vs Chile z Bratysławy (9:30).

Pobierz aplikację Redgol z Google Play lub App Store, a będziesz mógł oglądać obie gry, korzystając ze stabilnego połączenia internetowego lub Wi-Fi na terytorium Chile. Możesz również przejść bezpośrednio do Redgol.cl, aby śledzić Redgol.cl, aby śledzić Redgol.club autorstwa Eduardo Perizzo.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.