Polska zmusiła go do inwazji i rozpoczęcia II wojny światowej.

Polska zmusiła go do inwazji i rozpoczęcia II wojny światowej.

Putin popiera Hitlera: „Polska zmusiła go do inwazji i rozpoczęcia II wojny światowej”

To właśnie podczas wywiadu z dziennikarzem Tuckerem Carlsonem na Kremlu wydał zniesławiające oświadczenie.

W wywiadzie dla amerykańskiego dziennikarza Tuckera Carlsona: Prezydent Rosji Władimir Putin stanął po stronie Adolfa Hitlera, obwiniając Polskę za „zmuszenie” go do inwazji na kraj i rozpoczęcia II wojny światowej. We wrześniu 1939 r. Wojna, w której zginęło ponad 55 milionów ludzi, była najgorszą masakrą w historii.

Podczas wywiadu, Carlson jest zagorzałym zwolennikiem Donalda Trumpa, zrealizował oświadczenie Putina na korzyść Hitlera. Ale nadal Rosyjskojęzyczni i przeciwnicy Putina nie wybaczyli mu i zamieścili część wywiadu na portalach społecznościowych. z Oszczercze oświadczenia prezydenta Rosji popierające Hitlera. Rosja była krajem najbardziej dotkniętym wojną wypowiedzianą przez Hitlera: odnotowano od 22 do 25 milionów zgonów. i największe zniszczenie jego terytorium. Jednak w czasie nazistowskiej inwazji na Polskę Ówczesny Związek Radziecki był sojusznikiem niemieckiego dyktatora i najechał na Polskę i zajął jej wschodnią część. Hitler i Stalin mieli pakt o nieagresji, a nawet sojusz wojskowyZnana pod nazwiskami swoich dyrektorów „Ribbentrop-Mołotow”.

Na Twitterze Były wiceminister Ukrainy Anton ZheraszczenkoPotępienie z tego piątku: „Putin mówi, że Polacy zmusili Hitlera do ataku w 1939 r.” Praca „Fact Check” z magazynu Newsweek Przejrzałem wideo i Rosyjskie słowa użyte przez Putina potwierdziły, że Hitlerowi należy przebaczyć.

„Hitler chciał «zrealizować swoje plany»” – powiedział Putin, dodając, że Polska nie współpracowała, a Niemcy zostały „zmuszone” do ataku i rozpoczęcia II wojny światowej.„Drodzy polscy fani, co sądzicie o tym wywiadzie?” – skomentował Geraszczenko. W poście znajduje się wycinek wideo wywiadu Putina z Carlsonem. Geraszenko, podobnie jak wielu Ukraińców, bardzo dobrze zna język rosyjski. Wiersze są napisane w języku angielskim: „Polacy zostali zmuszeni i zagrali”. Inne internetowe tłumaczenie X autorstwa @prof—preobr, obejrzane 199 100 razy, zawiera ten sam film: „Polacy zmusili Hitlera do ataku w 1939 r.! „Zmuszeni! „Biedny Hitler nie chciał, ale został zmuszony Rozpocząć II wojnę światową” – skomentował tweeter.

Drużyna Sprawdzenie faktów z Newsweeka (https://www.newsweek.com/fact-check-putin-defends-hitlers-invasion-poland-carlson-interview-1868582 ) rozpatrzył sprawę i przedstawił swoją wersję: „Putin opisał okoliczności, które doprowadziły do ​​niemieckiej inwazji na Polskę. Istnieje wiele tłumaczeń tej części dialoguBardzo w których nie używa się słowa „obowiązkowe” Ale nadal nadaje podobne znaczenie. The Tłumaczenie lektora dostarczone przez Carlson's Network mówi że Polska „posunęła się za daleko, aby wywrzeć presję na Hitlera, aby zaatakował i rozpoczął II wojnę światową”„Polska uparła się, a Hitler nie zrobił nic innego, jak tylko zaczął realizować swoje plany wobec Polski”. Z wywiadu przetłumaczonego przez Kreml wynika, że ​​Polska „posunęła się za daleko, namawiając Hitlera do rozpoczęcia II wojny światowej”. Świat”, jednocześnie W dubbingowym głosie wywiadu czytamy, że „Polacy przesadzili ze swoją grą i w rezultacie 1 września 1939 roku Hitler rozpoczął przeciwko nim wojnę”.i dodaje „Polska”. Jako historyk-amator, którego pasją jest legitymizacja imperialnej przeszłości Rosji, nie ma wątpliwości co do intencji Putina. W związku z tym powiedział Carlsonowi, że słowo „Ukraina” nie było używane ani znane przed drugą wojną światową. Kłamstwo, ale w tej sprawie Carlson również nie został przesłuchany. „Ukraina to sztuczne państwo stworzone z woli Stalina” – stwierdził, co jest całkowitym kłamstwem historycznym.

Dalsza weryfikacja

Newsweek na podstawie rosyjskiego tłumaczenia „Parlamentskiej Gazety”, zweryfikowanego z rosyjskojęzycznym.Gazeta Kremla, Putin powiedział, że Polacy „zmusili” Hitlera do inwazji. Jak mówią posty na X/Twitterze. W tłumaczeniu czytamy: „Tak więc przed II wojną światową Kiedy Polska współpracowała z Niemcami, odrzuciła żądania Hitlera, ale uczestniczyła z Hitlerem w podziale Czechosłowacji, ale ponieważ nie porzuciła Korytarza Gdańskiego, Polacy zostali zmiecieni i zmusili Hitlera w pierwszej kolejności do rozpoczęcia II wojny światowej. przeciwko nim. Dlaczego właściwie wojna przeciwko Polsce rozpoczęła się 1 września 1939 roku? Bo nie współpracował. Hitler nie miał innego wyjścia, jak tylko zrealizować swoje plany, zwłaszcza te zapoczątkowane z Polski. W tłumaczeniu Google transkrypcji Gazety stwierdza się również, że „Polacy zmuszali, bawili się i zmuszali Hitlera, aby rozpoczął z nimi II wojnę światową”. Rosyjskie słowo użyte wielokrotnie dla podkreślenia Putina oznacza „zmuszony” lub „zmuszony”.

Oczywiście Twierdzenie Putina, że ​​Hitler był „zmuszony” do inwazji na Polskę, stoi w sprzeczności z wszelkimi dowodami historycznymi, w tym rosyjską historiografią. Hitler złamał pakt o nieagresji Niemiec z Polską, podpisany w styczniu 1934 r., twierdząc, że Polska jest okupowana.

https://publish.twitter.com/oembed?url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FGerashchenko_en%2Fstatus%2F1755891586582372436&partner=&hide_thread=false

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *