Polski Akcelerator wybiera przedsiębiorców z Coquimbo do promocji gier wideo w Europie

„Zatrudnienie jednego z czterech wybranych z Latham do pracy z cyfrowymi smokami to dla nas świetna wiadomość, ale otwiera drzwi innym przedsiębiorcom” – mówi jeden z ideologów projektu.

W sumie cztery start-upy z Ameryki Łacińskiej zostały wybrane przez Polski Akcelerator Akcelerator Digital Dragons. Musimy ich wspierać i pomagać im wzmocnić ich biznes w kraju europejskim.

Jeden z nich Gra wideo inspirowana popularnymi wierzeniami stworzonymi przez Revenant Souls, chilijskimi opowieściami ludowymi i trzema przedsiębiorcami z Kokimpo.Eksperci komputerowi.

Bárbara Gallego, Cristian Valenzuela, Sebastian Manríquez i jego ideolodzy otrzymają w tym roku sponsoring i 65,000 z Akceleratora 2022, aby mogli dalej rozwijać swój program w Polsce i innych częściach Europy.

Christian, współzałożyciel Revenant Souls, skomentował swój entuzjazm po otrzymaniu wsparcia dla projektu. „Digital Dragons to akcelerator, który specjalizuje się w świecie gier wideo, więc jesteśmy bardzo podekscytowani tą możliwością. Nigdy nie sądziliśmy, że internacjonalizacja nastąpi tak szybko.Potwierdza.

Według Polski Saga „Wiedźmin” została zintegrowana przez rozwijającą się branżę gier wideo po sprzedaży ponad sześciu milionów egzemplarzy na całym świecie. Sektor cyfrowy jest w tym kraju tak ważny, że nawet były premier Polski Donald Tusk wręczył Barackowi Obamie „Wiedźmina III” w 2011 roku, kiedy po raz pierwszy odwiedził ten europejski kraj.

„To dla nas wspaniała wiadomość, że jeden z czterech wybranych z Latham pracuje z cyfrowymi smokami.Ale to otwiera drzwi dla innych przedsiębiorców, takich jak my, którzy mają projekt gry wideo, który mogą umiędzynarodowić na inny kontynent” – powiedziała Barbara.

Revenant Souls otrzymał trzy fundusze Corfo oraz wspiera i rozwija kapitał zalążkowy Chrysalis Business Incubator PUCV, aby kontynuować swoją grę wideo..

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.