Polski bramkarz Łukasz Skoropsky ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronowego przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Anglii | Wiadomości piłkarskie

Polska potwierdziła, że ​​rezerwowy bramkarz Lukas Skoropsky uzyskał wynik pozytywny na obecność wirusa koronowego przed kwalifikacjami do mistrzostw świata przeciwko Anglii.

29-latek zgłosił objawy w czwartek wieczorem i został natychmiast wyizolowany przed odnotowaniem pozytywnego wyniku niedawnego okrągłego testu w Polsce.

To drugi pozytywny przypadek wirusa koronowego w polskim obozie po stereotypie Mattsa z Leeds United.

Clichy opuścił czwartkowe zwycięstwo Polski 3: 3 z Węgrami, a także w niedzielę z Andorą i Anglią w środowy wieczór.

Wizerunek:
Lewandowski mógł grać na Wembley przeciwko Anglii po tym, jak został zwolniony z izolacji, gdy Bavern wrócił do Monachium.

Jednak po tym, jak Bayern Monachium zgodził się zwolnić go do pełnienia obowiązków międzynarodowych, kapitan i wszechczasów czołowy bramkarz Robert Lewandowski pojawi się na Wembley, aby zostać wybranym w Polsce.

Ze względu na rygorystyczne protokoły wirusa koronawirusa w Niemczech, niemieccy mistrzowie początkowo uniemożliwili Lewandowskiemu podróż do Wielkiej Brytanii, tym samym wymagając od graczy powracających z kraju „strefy mutacji”, takiego jak Wielka Brytania, izolacji na 14 dni.

Ale niemiecki rząd zwolnił 32-letniego Bayera z izolacji po jego powrocie, co oznacza, że ​​w środę może zmierzyć się z Garethem Southgate’em.Podgląd obrazu3:44

Najważniejsze momenty meczu Węgier z Polską z pierwszej europejskiej grupy kwalifikacyjnej Mistrzostw Świata FIFA.

W czwartek Lewandowski strzelił w 83. minucie, aby wyrównać wynik na Węgrzech na 3-3.

Anglia pokonała w czwartek na Wembley najniżej sklasyfikowane San Marino w rankingu FIFA.

Po niedzielnym meczu z Albanią w Trana, Three Lions zmierzy się z Polską na Wembley.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *