Polski dziennikarz krytykuje reprezentację Meksyku

W najbardziej intymnej bitwie Meksykańska drużyna Jego analogia nie mogła zostać pokonana EkwadorI wyrównane bez celu Pole żołnierza, Z miasta Chicago i NFL Bears’ Home. Podczas tego spotkania kibice naszego kraju opuścili halę sfrustrowani akcją zespołu.

Towarzyszyła temu bolesna porażka przeciwko nim உருகுவேPonieważ Charros pokonał kierowaną przez siebie drużynę Gerardo Martino Z wynikiem 3-0 popisał się doskonałą grą Edinson Cavani Jego koledzy z drużyny w drugiej połowie meczu.

Z tego powodu Johan Vasquez miał wracać do Meksyku

Dziennikarz zapewnia, że ​​Meksyk nie będzie problemem dla Polski w 2022 roku Katar

Tomasz MoczernuikOd dziennikarza PolskaTwarze kraju Meksykańska drużyna Na mundialu w Katarze zwrócił uwagę na problemy, jakie stwarza drużyna Martino Obiecałem, że „Polska nie będzie miała problemu z pokonaniem Meksyku”.

„Wtedy to po prostu dotarło do nas. Kocham oglądać. Są katastrofąMają wiele problemów. Baliśmy się, gdy był remis, nie teraz ”- powiedział hiszpańskim mediom.

Możesz być zainteresowanym także tym:

Wezwanie meksykańskiej drużyny narodowej do Ligi Narodów

Dodaję: „Bez kapitana, bez szefa na boisku. Widziałem wcześniej meksykańską reprezentację narodową, mieli dużo serca, wiele cech. To wstyd dla Meksykanów, ale dobrze dla Polaków. Nie mielibyśmy problemu, gdyby tak grali”.

Kim są kolejni pretendenci do reprezentacji Meksyku?

Po tej trasie przyjacielskich pojedynków The Meksykańska drużyna Istnieją dwa obowiązki w Liga narodów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę przeciwko 11 czerwca , W TSM, w domu Santos Laguna; Trzy dni później pojadą bezpośrednio do Kingstone Jamajka.

Od 28 sierpnia jest determinacja przeciwko Martino i jego ludziom ParagwajA we wrześniu spodziewane są jeszcze dwie walki, w których mają się zmierzyć Peru Y Kolumbia. Podobnie spodziewane są dwie gry przed listopadem Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Więcej konkurentów wymaga potwierdzenia.

Możesz być zainteresowanym także tym:

Wideo: Meksykanie stają na nogi po Meksyku i Ekwadorze

Więc w tym sensie Jego debiut w Pucharze Świata jest 22 listopada 10:00 (czasu środkowomeksykańskiego) tuż przed egzaminem. Polska.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.