Polski odrzutowiec, który uciekł z zasadzki w małym mieszkaniu w Ayamonde

Jonasz SeckelstromW latach 2012-2017 przyjechał marszand, który nacierał sobie ramiona kremem z Polski i Szwecji. Korupcja 218 mln euro. Co najmniej jest to badanie przeprowadzone przez warszawskich urzędników, które pomogło znaleźć 140 krajów w ostatnich latach. W Hiszpanii policja podąża jego śladami od 2019 roku, ale do tego tygodnia nie była w stanie go zakuć w kajdanki. Sekelstrom, który miał przed sobą swoje złote lata, nie miał nic wspólnego z wyjaśnieniem, które im po raz pierwszy udzielono. Nie z wyglądu ani w pociągu życia. Po długim biegu biznesmena już nie było Małe mieszkanie w Ayamonde.

Jego fortuna otworzyła galerię sztuki w Szwecji. Tam zaczął zdobywać trakcję, aw 2007 roku stał się jedną z najlepiej zarabiających osób w kraju. Regularnie brał udział w imprezach towarzyskich i bankietach, a jego sieć rozprzestrzeniła się na Stany Zjednoczone i Hiszpanię, gdzie otworzył nową galerię w Marbelli. Ale za wizerunkiem odnoszącego sukcesy biznesmena kryje się wrodzona zdolność warszawskiej policji do oszukiwania, umiejętność przekonania kogokolwiek do zainwestowania dużych sum w dzieła sztuki. 53-letnia Polka, która została jedną z odrzutowców, obiecała ogromne zyski Przyszła sprzedaż rzadko jest aktywna.

Polska aktorka oskarżona o oszustwa i pranie brudnych pieniędzy Graina Wolsock I szef najwyższego urzędu kontroli w kraju, Marion Bana. W ostatnich tygodniach polskie media ’Pieniądze’ Mówią, że „Pandora Papers”, śledztwo koordynowane przez Międzynarodową Federację Dziennikarzy Śledczych, zawierają ich nazwiska i nazwiska tych, którzy zarządzali pieniędzmi w „przybrzeżnych” firmach tysięcy ludzi. W przypadku Segelströma część jego bogactwa jest wątpliwa Zakończono w Shell Company zarejestrowanej na Cyprze.

„Polka oszukała setki ludzi i nikt nie może jej znaleźć” – głosił nagłówek w nagłówku z 4 października. „Jego firma pojawiła się pod nazwą Gallery New Form (na podstawie Trailfork) Zwykły schemat piramidy: Inwestorzy najpierw dostają pieniądze i zyski – wyjaśnił w przemówieniu.

W najbardziej poszukiwanej kryjówce DEA w Hiszpanii: „Zabrano mu ostry nóż”

Jose Maria Olmo Alejandro Reggio Pablo Capilondo Wykres: Rahul Kano

Dzięki temu kursowi ona i jej syn byli dwoma najbardziej poszukiwanymi uciekinierami w Polsce, ale ich lot zakończył się w środę po tym, jak warszawska policja została powiadomiona, że ​​osiedlili się w skromnej części Irlandii. Agenci szukali jej już w Marbelli, ale śledztwo zakończyło się fiaskiem, a wkrótce poinformowano, że szukają miejsca na pobyt w Dubaju. Dziś, Nadal nie wiedzą, czy wskazówka jest prawdziwa.

Jednak informacja, że ​​był w Ayamonde była poprawna, ale tylko częściowo. Według omawianych źródeł agenci uciekinierów udali się na wskazaną im w tym tygodniu ulicę i po krótkiej rewizji potwierdzili, że nie ma go w przedmiotowej nieruchomości. Stamtąd zaczęli przeczesywać resztę miasta i po długich obserwacjach znaleźli nowy wątek do pociągnięcia: Być może zniknęły w drugiej części.

Pierwszy upadł jego syn, a wkrótce potem sam Sekelstrom. Choć ostrzegano ich z Polski Miał mnóstwo zasobów, by uniknąć schwytaniaAgenci odkryli, że jego ostatni czynsz był niczym innym jak mieszkaniem, którego czynsz przekraczał 500 euro. Dokąd trafiła reszta jego bogactwa pozostaje tajemnicą, a teraz jest w rękach Warszawy. Na razie w „Pandora Papers” pojawia się społeczność cypryjska.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *