Polski prezydent zakochuje się w fałszywym rosyjskim dowcipie Emmanuela Macrona

Polska /

The Prezydent RP Andrzej Duda rozmawiał przez telefon o pocisku, który uderzył w miasto na wschodzie kraju. We wtorek centrala tego kraju potwierdziła, że ​​podszywa się pod prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

Obie Rosyjscy komicy, którzy wprowadzają w błąd osoby publiczne, są odpowiedzialni za rekord Dźwięk opublikowany w Internecie.

„Podczas serii rozmów z szefami państw i rządów po wybuchu rakiety w Preszewie, Otrzymałem telefon od kogoś, kto twierdzi, że jest prezydentem Francji Emmanuelem MacronemBiuro Dudy napisało na Twitterze.

„Pan Duda z przebiegu rozmowy (…) zorientował się, że to może być próba oszustwa i został przerwany” – dodała polska prezydencja.

AFP zapytała, czy to oni byli odpowiedzialni za rozmowę. Rosyjscy komicy Vovan i Lexus Potwierdzili to. „Powiedzieliśmy we wszystkich sieciach społecznościowych (…), że opublikowaliśmy wideo” – powiedzieli.

W poście z wtorku mężczyzna z silnym rosyjskim akcentem podał się za prezydenta Francji. Obaj przywódcy rozmawiają o wybuchu rakiety w Polsce, w którym zginęły dwie osoby.

— powiedziała Polska Wybuch mógł być spowodowany pociskiem obrony przeciwlotniczej z UkrainyChociaż wstępne spekulacje wskazują na Rosję.

Duet komediowy, którego prawdziwe nazwiska to Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stolarow, często żartuje politykom i gwiazdom popu telefonami.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.